Російська олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики Аліна Кабаєва стала гостею міжнародного благодійного дитячого фестивалю художньої гімнастики під назвою "Аліна". Діти були в захваті від титулованої гості, а в мережі активно обговорюють дивне вбрання Кабаєвої.

35-річна Кабаєва для виходу в світ вибрала патріотичне вбрання – сукню з великим гербом Росії на грудях, повідомляє ЧасПік. У мережі вбрання Кабаєвої назвали несмаком і засипали знімок негативними коментарями.

"О, так, ви, звичайно, стовпова дворянка. А може бути просто та сама стара з казки Пушкіна?", "Жахлива сукня", "Королева всієї Русі", "Типу "імператриця"?!", "Жахлива сукню, на спині золоті куполи напевно?", "Несмак, страшна", "Це вже перебір", "Колгоспниця", "Це державна символіка, негоже її на циці поміщати", "Який несмак! Схоже, у Кабаєвої, Навки і Захарової один бездарний стиліст", - пишуть передплатники в коментарях.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк вирішила довести Тіні Кароль, що її "Шиншила" краща: "Я так решила"

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Замість Нікітюк на роль Холостячки запропонували колегу Мішиної, українки красуню не оцінили: "Не вписується"

Сам у чужому місті: поліцейські знайшли на морозі хлопчика, плакав і кликав маму

Показати ще

Багато користувачів також відзначили, що Аліна Кабаєва сильно змінилася і стала не схожою сама на себе. На думку читачів, вона або захоплюється фотошопом, або переборщила з "пластикою".

"Незрозуміло це фотошоп чи вона щось з обличчям зробила?", "Важко її впізнати. Пішла краса разом з пластикою", "Багато фотошопу!", "Дуже пострашніла", - нещадно критикують Кабаєву інтернет-користувачі.

Хоча, у Кабаєвої є і досить багато шанувальників, які заявили, що вона має право виглядати, як хоче і носити все, що їй подобається. На думку палких прихильників, Кабаєва красива, талановита і по праву заслужила своє "місце під сонцем".

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що коханка Путіна міцно обтягла себе шкірою. Російська гімнастка Аліна Кабаєва, яка, якщо вірити чуткам, крутить роман з президентом Росії Володимиром Путіним, з'явилася на публіці в обтягуючому шкіряному вбранні. Міжнародна федерація спортивного кіно і телебачення вручила Кабаєвій "Кришталеву медаль" за розвиток дитячо-юнацького спорту. Нагороду вона отримала під час проведення благодійного дитячого фестивалю художньої гімнастики.