Літо – це поїздка на море, і звичайно сонячний пляж, але що робити якщо не вмієш плавати, просто валятися під розпеченим сонцем? Це не наш вибір! Плавання стилем Кроль — саме те, що вам потрібно. Калорії спалюються, фігура змінюється і настрій стає на 100% відпускний. Залишилася справа за малим — навчитися плавати. Повідомляє Clutch.

Якщо ви вже вмієте триматися на воді, а повірте на морський це простіше простого, але поки не уявляєш, як можна плавати швидко і граціозно. Ми розповімо, всього три прості вправи для стилю Кроль, які допоможуть тобі навчитися плавати правильно.

Вправа 1: З плавальною дощечкою

Якщо ви вчитеся плавати в басейні, то таку дощечку можна попросити у інструктора. Для самостійної активності у воді доведеться купити цей предмет. Можна придбати маленький надувний матрац, якщо ви на морі.

Популярні новини зараз
Лише встигай підставляти кишені: українцям пропонують солідні гроші від благодійних організацій - куди звертатися Ці Знаки Зодіаку стануть багатими вже у липні: кому доля подарує успіх "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Тримайтеся за дощечку двома руками і пливіть за рахунок ударів ногами. Вони працюють не від коліна, а від стегна, щоб рух виконувала вся нога, а не тільки гомілка і стопа. Носки витягнуті, але не занадто.

Далі включіть в роботу руки: гребок однією рукою з вдихом, видих у воду, потім гребок другою рукою з вдихом, знову видих у воду. Під час вдиху голова не піднімається високо над водою. Треба трохи повернути її в бік.

Вправа 2: Відпрацювання правильної техніки

Знову використовуємо дощечку, тримайтеся руками так, щоб зап'ястя стикалися, тобто дуже близько один до одного, навпаки голови. Ноги гребуть як зазвичай. Робіть один гребок правою рукою, повертайте її точно в центр, потім робіть гребок лівою і знову повертайте її в центр.

Пропливши 50-100 метрів, виконуючи цю вправу, спробуйте зробити те ж саме без дощечки. Якщо поки не виходить і ви починаєте тонути, знову беріть дощечку. Після цьєї вправи руки будуть автоматично рухатися правильно і вам не доведеться витрачати на це свою увагу.

Вправа 3: Плавання без дощечки

Опанувавши попередні вправи переходите до плавання без дощечки. Один вдих на два гребка. Виходить, що ви завжди будете робити вдих з одного боку. Схема така: вдих — лице опускається в воду, далі гребок правою рукою — гребок лівою рукою (обличчя все ще в воді), потім голова повертається в праву сторону, трохи піднімається з води — вдих і гребок правою рукою.

Не лінуйтеся виконувати дані вправи. Адже навчившись плавати стилем Кроль правильно і витончено, ви станете справжньою зіркою пляжу.

Нагадаємо, інженери робототехнічної компанії Festo сконструювали автономну рухову систему з плавниками, яка здатна пересуватися у воді.

Як повідомляв портал "Знай.uа", від цих видів спорту не худнуть.

Також "Знай.uа" писав, 5 вагомих причин займатися йогою.