Ця інформація не є секретною. Вона викладена безпосередньо на офіційному сайті НАСА, що привело багатьох до замішання. Ретельний аналіз фотографій експертами виявив на знімку дивну фігуру, яка відбилася на склі шолома астронавта.

На гуманоидi немає скафандра. Отже, людиною він бути не може. Крім того, пропорції загадкової постаті не цілком відповідають людським.

Виникає обґрунтована підозра про те, що місія «Аполлон-17» насправді зустріла на Місяці представника інопланетної цивілізації.

Популярні новини зараз

Ані Лорак різко змінилася, тепер вона блондинка і схожа на дівчинку-підлітка: "Бойфренд не впізнає"

Українки оцінили Холостячку Мішину, чи варто дюжині чоловіків боротися за неї: "Фальшива, Снігова королева"

На Хмельниччині батько-нелюд бив струмом однорічного сина, а потім повісив - Україна оніміла від подробиць

Спортивна донька Ющенка у червоному купальнику заткнула за пояс Памелу Андерсен – Малібу чекає

Показати ще

Подробиці про інопланетянина на Місяці - відео:

Звичайно ж, фахівці НАСА стверджують, що на знімку ніякої фігури немає. Але гуманоїд помітний навіть неозброєним оком. Цілком ймовірно, що незабаром фотографію з сайту видалять — так уже бувало неодноразово з підозрілими фото з космосу.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" дослідницький зонд "Кассіні" виявив планету, на якій можна жити. Якщо не людям, іншим формам життя - точно.

Такою планетою в Сонячній системі виявився Титан. Там є річки, йдуть дощі, а обѕчную воду замінюють метан і етан. І навіть присутні хімічні сполуки, необхідні для побудови живих клітин на небілкової основі.