Ця інформація не є секретною. Вона викладена безпосередньо на офіційному сайті НАСА, що привело багатьох до замішання. Ретельний аналіз фотографій експертами виявив на знімку дивну фігуру, яка відбилася на склі шолома астронавта.

На гуманоидi немає скафандра. Отже, людиною він бути не може. Крім того, пропорції загадкової постаті не цілком відповідають людським.

Виникає обґрунтована підозра про те, що місія «Аполлон-17» насправді зустріла на Місяці представника інопланетної цивілізації.

Популярні новини зараз

Марічка Падалко схвалила "дорослу" витівку своєї доньки: "Дозволяєте дітям?"

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Красуня Боржемська в спокусливій позі змусила Узелкова кусати лікті: жінка-кішка

Показати ще

Подробиці про інопланетянина на Місяці - відео:

Звичайно ж, фахівці НАСА стверджують, що на знімку ніякої фігури немає. Але гуманоїд помітний навіть неозброєним оком. Цілком ймовірно, що незабаром фотографію з сайту видалять — так уже бувало неодноразово з підозрілими фото з космосу.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" дослідницький зонд "Кассіні" виявив планету, на якій можна жити. Якщо не людям, іншим формам життя - точно.

Такою планетою в Сонячній системі виявився Титан. Там є річки, йдуть дощі, а обѕчную воду замінюють метан і етан. І навіть присутні хімічні сполуки, необхідні для побудови живих клітин на небілкової основі.