Яким повинен бути ідеальний коханець? Технічно підкованим, знати на зубок всі пози з Камасутри і володіти значним ... досвідом? Зовсім ні! Для жінки секс - це, в першу чергу, емоційна близькість.

Ми звернули вашу увагу на нюанси: звуки, запахи, тембр його голосу, теплоту погляду. Повільний секс або швидкий, ніжний з довгої прелюдією або жорсткіше - будь-який з цих варіантів, під певний настрій, може бути чудовий, пише kolobok.ua.

Але як це не банально, для більшості жінок, важливий антураж - це не обов'язково повинна бути ліжко з пелюстками троянд або безлюдний пляж, але атмосфера романтики, безумовно, має бути присутня. Але іноді чоловік може одним своїм дією зруйнувати всю цю чарівну ауру любові, і навіть не зрозуміти, чому це у коханої раптом геть пропало бажання займатися любов'ю. Сьогодні ми зібрали найчастіші чоловічі "проколи" в сексі за версією жінок.

                          Звичка не знімати шкарпетки під час сексу

Більшість жінок дратує саме ця чоловіча звичка. Вони стверджують, що шкарпетки на голому чоловікові, здатні вбити романтику наповал. У свою чергу, представники сильної половини людства вважають необов'язковим знімати цю частину чоловічого туалету, коли вони укладаються з дамою в ліжко. До речі, вчені недавно прийшли до висновку, що дана звичка не така вже й шкідлива, і жінкам її б теж варто було перейняти, адже коли ноги в теплі шанс швидше досягти оргазму у жінок значно збільшується.

Популярні новини зараз

Закоханий Вакарчук зробив зізнання у Львові, романтика зашкалює: "Найкраще..."

Українська Кардашьян поманила загадковими написами на голому тілі: "Йди за мною"

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Українці показали приклад щастя в парі, яку зацькували всі: йому 78, їй - 23

Показати ще

           Звичка не слухати партнерку і робити все по-своєму

Багато чоловіків, надивившись фільмів для дорослих або, спираючись на свій попередній досвід, в точності знають, як вести себе з жінкою в ліжку і все ж помиляються. По-перше, всі жінки різні і те, що подобалося "Каті", абсолютно не зобов'язана припаде до смаку іншої жінки. А по-друге, в житті, на відміну від фільмів, все доводиться робити з одного дубля. Тому, якщо чоловік хоче, щоб його партнерці було добре потрібно, в першу чергу, прислухатися до її побажань.

                 Звичка бігти в душ відразу після сексу

Ми за чистоту і гігієну. Але після сексу жінці хочеться тепла і емоційної близькості і хоча б 5-10 хвилин поніжитися в обіймах коханого. А якщо він галопом біжить у ванну кімнату, забуваючи у коханої, то почуття близькості і любові випаровується миттєво.

                                 Звичка дивувати

Жінки не проти різноманітності і експериментів в сексі. Але деякі "сюрпризи" краще все ж обговорити заздалегідь. Можливо, ви й не проти дізнатися, що у вашому улюбленому ховається Крістіан Грей. Але якщо він раптом під час інтимної близькості дістане батіг і наручники, ви можете бути не готові до такого повороту подій. Тому, перш ніж спробувати щось новеньке, добре б обговорити готовність другої половинки до даного експерименту.

                                Звичка до неробства

Не повірите, але є чоловіки, яким зовсім не хочеться напружуватися для того, щоб задоволення отримав не тільки він, а й його партнерка. Ймовірно він вважає себе таким великим подарунком, що робити щось в ліжку вважає зайвим. Якщо розворушити такого "нероби" не вдається, то чи варто витрачати на нього свій час.

                       Звичка постійно міняти ритм і позу

Знову таки винні фільми для дорослих, завдяки їм саме так деякі чоловіки представляють технічний і різноманітний секс, і намагаються здивувати кохану своєї підкованістю в даному питанні. В результаті більшість жінок просто не можуть зосередитися на процесі і отримати від нього задоволення.

                  Звичка вдавати з себе секс-машину

 Він завжди готовий до сексу, невтомний, пристрасно стогне і взагалі поводиться в ліжку так, як ніби-то проходить кастинг на головну роль в еротичному фільмі. Здавалося б, що в цьому поганого? Насправді йому не важлива жінка і навіть сам секс, він зациклений на собі, і найважливіше для нього - зробити на вас враження супер-мачо. Як правило, за такою поведінкою ховається невпевненість в собі і невеликий сексуальний досвід.

 Портал "Знай.uа" повідомляв, секрети сексуальності які дуже прості на практиці. Відчуття сексуальності - найважливіше почуття для будь-якої жінки. Для створення подібного іміджу не потрібна ідеальна фігура і обличчя фотомоделі. Поради експертів, наведені в наступній статті, стануть в нагоді будь-якій жінці.