Відомий психолог Михайло Лабковський розповів чому жінки використовують секс щоб відновити свою самооцінку.

У багатьох дівчат самооцінка безпосередньо залежить від всієї любовної сфери, зокрема, від того, як на них реагують чоловіки, а також від наявності або відсутності партнера, пише ELLE .

У протилежної статі така проблема зустрічається рідше. У спальні жінки-невротики самостверджуються, ведуть переговори, "вибудовують торги" і роблять багато всього такого, що не має ніякого відношення ні до любові, ні до задоволення.

Жінки із заниженою самооцінкою часто перетворюють інтимне життя на розмінну монету, а своє тіло - на банальний товар. І навіть якщо дуже хочуть зайнятися сексом, роблять все можливе, щоб цього не сталося. Вони позбавляють себе задоволення, тому, що "інакше він поставиться до мене, як до дешевої". Існує ряд причин, по яких представниці прекрасної статі можуть використовувати секс виключно як можливість самоствердитися.

Жінки, які використовують секс щоб відновити самооцінку, можуть страждати різними неврозами. Вони "динамлять" чоловіків просто для того, щоб за ними "побігали". Причому, потрібно їм це всього лише для того, щоб залатати рани, щоб відчути себе бажаними і тим самим відчути, що вони гідні любові. І коли чоловіки залучаються у цю гру, починають проявляти симпатію, такі жінки відчувають упевненість, силу. Це дає їм хибне відчуття, що їх люблять і приймають.

Популярні новини зараз

Ведуча прославилася на весь iнтернет після курйозу в прямому ефірі: прогноз погоди ще ніколи не був таким смішним

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Сумний Дзідзьо поскаржився на зраду і бруд, українці не оцінили - "Бери приклад з Винника!"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Але найсумніше те, що обидві сторони все прекрасно розуміють. Жінки віддають собі звіт у тому, що за ними бігають заради сексу. Чоловіки бачать, що від них потрібні якісь вчинки. Всім зрозуміло, що буде далі: чоловік отримає секс і пропаде, а жінка знову відчує себе нелюбою і непотрібною.

Причин для цього може бути декілька. По-перше, виховання. І мова йде не про ті випадки, коли дівчаток переконували, що "секс це бруд і розпуста". Часто саме батьки вселяли їм те, що не треба рахуватися зі своїми бажаннями. Кому вселяли, що треба бути зручною, треба подобатися. Кого позбавляли можливості приймати самостійні рішення. Когось не питали, що вони хочуть на сніданок, куди мріють вступити і далі за списком.

Звичайно, велику роль відіграє і батьківське придушення. Одних носили на руках, обожнювали і хвалили. Такі дівчата виростають в жінок, у яких, як правило, ніякої проблеми з самооцінкою немає. А іншим популярно пояснювали, що "ніс кривий", "руки ростуть з одного місця" і "та хто тебе з таким характером заміж візьме". Не отримавши безумовної батьківської любові, все люди виходять у доросле життя і починають її шукати в кожному зустрічному.

Щоб впоратися з таким станом речей, варто зрозуміти, що вищеописана проблема з сексом - це симптом, індикатор проблеми з усім життям. Почніть з собою рахуватися, прислухайтеся до того, що хочете саме Ви, а не до того, що хочуть від Вас. Навчіться говорити "ні" коли Ви чогось не хочете. Припиніть усіма силами "намагатися сподобатися". Не порівнюйте себе з іншими і не шукайте підтверджень своєї привабливості деінде.

Дівчата завжди хочуть виглядати красиво. У гонитві за бездоганною зовнішністю панночки виснажують себе спортом і дієтами, витрачають купу грошей на красу.

Тим часом багато чоловіків люблять своїх жінок саме за їх "вади" і недосконалості.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про несподівані речі, які подобаються хлопцям.