На Новий рік прийнято загадувати бажання і люди свято вірять, що вони здійсняться. Ось тільки деякі потім дуже дивуються, чому ж нічого не виходить, при цьому нічого не зробивши для цього. Ми вирішили розповісти вам, чому не збуваються новорічні бажання і як це виправити.

Чому новорічні бажання не збуваються?

Стереотипи

Ніхто не вчить новий мову після 30, ніхто не розлучається після 50, жінки першими не зізнаються в коханні – подібний список можна продовжувати майже вічно. І навіть якщо ви загадали на Новий рік поїхати в іншу країну, то не купивши квитки, ви цього не зробите. Тому одне з головних правил – слідуйте своїм бажанням, а не чужим стереотипам.

Страх змін

Популярні новини зараз

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Анна Богдан знайшла собі красеня-пілота, Холостяк Заливако змусив її штовхати літак: "Давай, це тобі не сніданок готувати"

Похолодає до 22 градусів: в Україні літо закінчиться раніше терміну, прогноз на початок тижня

Павло Зібров накинувся на канал "Інтер" через Олега Винника: "Полюбіть нарешті Україну"

Показати ще

Багато людей несвідомо опираються різним змінам в житті, навіть якщо вони їх дуже сильно хочуть. Теж саме стосується і новорічних бажань. Але тут може завадити не тільки це, але й звичайна лінь, чи страх провалу. Якщо ви не будете намагатися щось змінити у своєму житті, то зміни самі по собі не відбудуться.

Консерватизм

Краще менше, але стабільно – про зарплату, чи добре там, де нас немає – про роботу – це народна мудрість, яка тільки заважає нам. Якщо все життя слідувати цим "правилам" то ви можете так і залишитися на роботі студента і нічого не змінити у своєму житті.

Гордість

Гордість заважає висловити почуття, звернутися за допомогою, зізнатися, що чогось не вмієте і попросити навчити. Кажуть, надмірна гординя – єдиний скарб жебраків. Але ви ж не жебраки.

Жити сьогоднішнім днем

Це дуже важливе правило. Багато людей заспокоюють себе накопиченнями, через які доводиться багато в чому собі відмовляти. Живемо химерним майбутнім, не помічаючи, що справжнє життя, яким ми незадоволені, насправді цікавіше і змістовніше. Потрібно вміти отримувати задоволення від сьогоднішнього дня, години, моменту.

Дивіться: Як загадувати бажання на Новий Рік, щоб воно збулося

Тепер ви знаєте, чому не збуваються новорічні бажання, і можете це виправити.