День святого Миколая щорічно відзначається 19 грудня. Мало того, що це улюблене дитяче свято і всі ми знаємо чому, так це ще й дуже важливе релігійне торжество. Адже святий Миколая – це Микола Чудотворець, який захищав бідних і жертвував їм усе, що міг. За різними повір'ями, вважається, що 19 грудня можна просити про виконання всіх бажань і ми хочемо розповісти вам про це детальніше. Щоб ви знали, як загадати бажання на День святого Миколая так, щоб воно здійснилося.

Як загадати бажання на День святого Миколая

Щоб зробити це, нам потрібно підготуватися. В першу потрібно взяти 40 свічок, ікону святого Миколая Чудотворця, сірники, широку тарілку наповніть піском або сіллю.

Далі ми читаємо «Отче наш», після цього говоримо наступне: «Микола, Угодник Божий, помічник Божий, ти і в полі, ти і в хаті, і в дорозі, і в дорозі, на небесах і на Землі: заступись і збережи від усякого зла. Амінь» і тричі хрестимося.

Тепер ми пишемо покаянного листа, де описуємо всі ситуації, де ви відчуваєте себе неправим і просимо за це вибачення.
Виглядати він має наступним чином:
«Я, раба Божа (ім'я), грішна в семи смертних гріхах: гордості, сріблолюбство, блуд, гніві, черевоугодництві, заздрості, зневірі і в чому іншому.
Вибачте, ослабте, залиште Боже, Микола Чудотворець гріхи мої вільні й невільні, що в слові і в ділі, у веденні і не веденні, денні і нічні, в розумі і в помышлении, все мені прости Боже Милосердний і Микола Чудотворець. Милостиві будите до мене грішного. Боже, Микола Чудотворець, очистіть гріхи мої і помилуйте мене. Не відверніться від мене, прийміть моє покояние і каяття. Особливе прохання моє: і тут буде ваше бажання
»

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик показала струнке тіло у відвертій сукні - "Яка солоденька!"

Кіт Андрія Садового насмішив львів'ян - бігає, наче вжарений: "Коли був вуличним і оселився у мерії"

Син Потапа та Ірини Горової перетворився на справжнього чоловіка: "Фіксує красу"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Показати ще

Далі запалюємо всі 40 свічок і молимося Миколі. Після читаємо свій лист і спалюємо його.

Дивіться: Заповітне бажання свято СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ

Тепер ви знаєте, як загадати бажання на День святого Миколая так, щоб воно здійснилося.