День святого Миколая щорічно відзначається 19 грудня. Мало того, що це улюблене дитяче свято і всі ми знаємо чому, так це ще й дуже важливе релігійне торжество. Адже святий Миколая – це Микола Чудотворець, який захищав бідних і жертвував їм усе, що міг. За різними повір'ями, вважається, що 19 грудня можна просити про виконання всіх бажань і ми хочемо розповісти вам про це детальніше. Щоб ви знали, як загадати бажання на День святого Миколая так, щоб воно здійснилося.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк загадати бажання на День святого Миколая
Щоб зробити це, нам потрібно підготуватися. В першу потрібно взяти 40 свічок, ікону святого Миколая Чудотворця, сірники, широку тарілку наповніть піском або сіллю.
Далі ми читаємо «Отче наш», після цього говоримо наступне: «Микола, Угодник Божий, помічник Божий, ти і в полі, ти і в хаті, і в дорозі, і в дорозі, на небесах і на Землі: заступись і збережи від усякого зла. Амінь» і тричі хрестимося.
Тепер ми пишемо покаянного листа, де описуємо всі ситуації, де ви відчуваєте себе неправим і просимо за це вибачення.
Виглядати він має наступним чином:
«Я, раба Божа (ім'я), грішна в семи смертних гріхах: гордості, сріблолюбство, блуд, гніві, черевоугодництві, заздрості, зневірі і в чому іншому.
Вибачте, ослабте, залиште Боже, Микола Чудотворець гріхи мої вільні й невільні, що в слові і в ділі, у веденні і не веденні, денні і нічні, в розумі і в помышлении, все мені прости Боже Милосердний і Микола Чудотворець. Милостиві будите до мене грішного. Боже, Микола Чудотворець, очистіть гріхи мої і помилуйте мене. Не відверніться від мене, прийміть моє покояние і каяття. Особливе прохання моє: і тут буде ваше бажання»
Далі запалюємо всі 40 свічок і молимося Миколі. Після читаємо свій лист і спалюємо його.
Дивіться: Заповітне бажання свято СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ
Тепер ви знаєте, як загадати бажання на День святого Миколая так, щоб воно здійснилося.