Жінки, як то кажуть, з Венери, а чоловіки - з Марсу. Але, іноді ми забуваємо про те, що насправді наші організми відрізняються кардинально. Пропонуємо поглянути на чоловіче і жіноче тіло в незвичайному світі: факти, про які мало хто знає або просто не звертає уваги. Передає Clutch.

Старіння

Чоловіча шкіра старіє повільніше, ніж жіноча. Але, враховуючи те, скільки часу жінки витрачають на догляд за собою, на ділі виходить зовсім навпаки.

Імунітет

Популярні новини зараз

Піраміда Хеопса розкрила таємну кімнату, навіть Гаррі Поттер туди не пішов би: неймовірні кадри

Амністія бойовиків Донбасу: Зеленський приголомшив заявою

41-річна Лорак показала ідеальне тіло в міні-топіку і коротеньких шортах: "Приголомшливо красива"

Шикарному життю вдови "Мотороли" позаздрить кожна жінка: замість скорботи елітні авто і дорогезні заклади

Показати ще

Насправді чоловічий імунітет слабкіший від жіночого.

Агресія

Чим більше тестостерону в крові, тим сильніший рівень агресії у чоловіків. Є і зворотна сторона: агресивні дії, спрямовані на чоловіка, збільшують рівень тестостерону в його крові.

Мозок

Мозок чоловіка на 8-13% більший і на 150 грам важчий, ніж жіночий. Але не варто впадати у відчай, просто у чоловіків більша частина мозку, відповідальна за увагу та пам'ять.

Спалювання жиру

Чоловіки спалюють жир ефективніше, ніж жінки. Приблизно на 50 калорій в день.

Серцебиття

Чоловіче серце б'ється повільніше, ніж жіноче.

Тривалість життя

Чоловічий гормон тестостерон прямо впливає на тривалість життя. Китайські євнухи в середньому доживали до 71 року, тобто завдяки збереженню тестостерону їм вдається в середньому прожити на 17 років довше.

Серцеві захворювання

Чоловіки в 1,5 рази частіше жінок помирають від серцево-судинних захворювань.

Реакція на проблеми

Чоловіки і жінки по-різному реагують на проблемні ситуації: чоловіки використовують мигдалину правого півкулі і сприймають суть проблеми. Жінки задіють мигдалину лівого півкулі і запам'ятовують деталі емоції.

Карта світу

Якщо ви в черговий раз посварилися з чоловіком через те, що він не туди поїхав, не турбуйтеся. Просто ви по різному бачите світ. Чоловіки сприймають простір цілком у вигляді "карти-схеми", тоді як жінки бачать світ як "схему-шлях" і сильно прив'язані до орієнтирів.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", звичайно, кожна пара рано чи пізно стикається з кризою, але іноді це просто труднощі у стосунки, а іноді дзвіночок про неминучий фіналі. Як зрозуміти, що чоловік хоче з вами розлучитися? Ми підготували 12 ознак того, що скоро ви з вашим партнером підете різними шляхами.