Уїнстон Черчілль без сумніву один з найвидатніших людей 20-го століття. Крім дивовижної політичний кар'єри, він так само отримав Нобелівську премію по літературі, а його картини показував на індивідуальних виставках в кращих залах Британії. І в річницю народження цієї великої людини ми б хотіли розповісти вам цікаві факти про Вінстона Черчилля.

Цікаві факти про Вінстона Черчилля

Напевно, кожен бачив найвідомішу фотографію Черчілля, де він позує з незадоволеним і навіть ображеним обличчям. А історія цього фото ще цікавіша. Тоді Уїнстон позував перед фотографом, і перед самою зйомкою він дістав сигару і закурив, на прохання прибрати її, політик відповів відмовою. Тоді фотограф, під приводом поправити світло, підійшов і витягнув її з рота Черчілля. Саме це обличчя і було реакцією на таку нахабність.

Один раз, на виступі перед парламентом, Уїнстон Черчілль підкріплював свої слова величезною кількістю цифр і даних, на збір, яких знадобилося не менше, ніж пів року. Коли у нього запитав його друг, як йому вдалося їх дістати, адже на збір піде мінімум кілька місяців. Черчілль відповів, що саме стільки часу потрібно його опонентам, щоб підтвердити неточність цих даних.

У Черчілля була відмінна пам'ять. Незважаючи на те, що він дуже не любив вчитися, він пам'ятав усе, що йому потрібно було. Одного разу він вразив вчителів і учнів, отримавши приз за те, що на пам'ять прочитав 1200 рядків з книги про Стародавній Рим. Він знав напам'ять майже всього Шекспіра і радісно поправляв викладача, коли той помилявся, цитуючи що-небудь з "Гамлета" чи "Отелло".

Популярні новини зараз

Новий "Холостяк" Заливако показав, з ким проводить холодні вечори під час проекту

Чи буде розлучення? Топалов емоційно висловився про Тодоренко: "Хотіли вбити один одного"

Літак з футболістами потрапив в авіакатастрофу: вижити не вдалося нікому

Під Львовом маршрутка з пасажирами влетіла під потяг, вижили не всі - "Водієві п*зда!"

Показати ще

На засіданні Ялтинської конференції Іден написав записку й передав її Черчиллю. Він прочитав і спалив папірець вуглинкою від своєї сигари. У відповідь він так само передав записку, частини якої залишилися в сміттєвому баку. Там було написано "Не хвилюйтеся. Старий яструб не випаде з гнізда". Радянські дешифратори дуже довго намагалися дізнатися, що ж сам мав на увазі політик. В кінцевому підсумку Хрущов запитав про це сам. Виявилося, що в той день Вінстону сказали, що в нього розстебнута ширінка.

Дивіться: Уїнстон Черчилль(1874-1965) (Прихід в політику, Відставка) (Частина 1 з 4)

Тепер ви знаєте найцікавіші факти про Вінстона Черчилля.