Пост британки викликав масу веселощів та обговорень в мережі. Моллі Роббінс розповіла, що її мати випадково замість накладних вій приклеїла на віко мертву муху. Ця новина швидко розлетілась в соцмережах. Багато жінок зізнались, що з ними траплялись такі ж казуси.

Про це пише Mirror.


Жінка опублікувала також знімки тієї самої комахи. Деякі користувачі не могли у це повірити та припустили, що пенсіонерка просто має поганий зір, хоча більшість людей визнали, що за формою муха та вії дещо схожі.

Одна з читачів посту також поділилась подібним "досвідом", коли замість вій приклеїла сороконіжку.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", супермодель Міранда Керр дала кілька порад, як зробити вишуканий весільний макіяж.

Популярні новини зараз
Як захистити вікна від вибухової хвилі: бюджетний лайфгак від українки 12 днів із снігом і дощем: прогноз погоди перед Новим роком змусить українців змінити плани ТЦК змінює тактику: кого мобілізують прямо з вулиці Зміни у зимових канікулах: як будуть відпочивати школярі
Показати ще