Приблизно 30 - 50% людей через деякий час повністю втрачають потяг до свого сексуального партнера. Про це заявляють дослідники Американської асоціації сексуального здоров'я.

Фахівці вважають, що викликано це може бути масою факторів, серед яких, в тому числі стрес і гормональні зміни. Дієтологи розповіли, які харчові добавки потрібні для того, щоб сексуальна життя було повноцінним і максимально якісною.

Експерти стверджують, що людині слід звертати підвищену увагу на продукти, в яких міститься у великих кількостях вітамін E. З його допомогою можна істотно збільшувати рівень тестостерону, а також витривалість під час статевого акту, що вплине і на задоволення партнера, і на власне задоволення, в кінцевому підсумку.

Також бажано деякий час приділяти фізичним занять, що також впливає на витримку під час сексу. Позитивний вплив на стан здоров'я людини можуть надавати продукти, в яких міститься в підвищеному значенні поліфеноли. Мова йде, насамперед, про ягодах і червоному вині.

Популярні новини зараз

Дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова без вагітного живота здивувала усіх: "Легше нам"

Потап ошелешив зізнанням про розставання: "Почали знімати рожеві окуляри"

Лілія Ребрик запропонувала ідеальний спосіб пережити аномальну спеку: "Літо покаже, хто ростив ляшки..."

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Показати ще

Вітамін допоможе підтримати в нормальному стані нервову систему, а продукція з підвищеним вмістом цинку збільшують сексуальне бажання і потяг до партнера.

Як повідомляв портал "Знай.uа" європейські фахівці сайту знайомств Match провели дослідження за участю 5 тисяч самотніх чоловіків і жінок, щоб зрозуміти, яким має бути ідеальне перше побачення.