Журналістка телеканалу FOX6 News Milwaukee оконфузилась на початку прямого ефіру. Жінці в обличчя залетіли сніжки, які поцілив у неї її колега-оператор.

Відповідне відео з'явилось на Facebook-аккаунті телеканалу.

На відео журналістка Емі Дюпон жартує разом з колегою, який знаходиться за кадром, після чого отримує від нього сніжком в обличчя.

Не дивлячись на те, що їй було холодно та зовсім зіпсований макіяж, вона не розгубилась та як справжній професіонал розпочала роботу у прямому ефірі.

Популярні новини зараз

В сім'ї Потапа чекають на поповнення: вже відома стать малюка

Депутати підняли бунт у Раді: трибуна заблокована, хочуть не допустити...

Мільйони заробітчан терміново залишають Польщу: ситуація на межі, чому ж тікають українці

Після обшуків на "Прямому" Матвій Ганапольський зробив скандальну заяву: "Те, що хочуть від нас чути"

Показати ще

"Не знаю, чи бачите ви, що моє обличчя все мокре, але тільки що мій оператор зарядив мені сніжком прямо в обличчя. Тому снігу тут предостатньо", - зазначила жінка.

Дивіться про курйоз на зйомках

Amy gets hit by snowball

ICYMI! It's now going viral! ❄️ We can't stop watching it :) (FOX6's Amy DuPont is OK! Her photojournalist, however, has a target on his back!)

Posted by FOX6 News Milwaukee on Thursday, 14 December 2017

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua",  у прямому ефірі на одному з австралійських телеканалів вирішили показати експеримент з використанням рідкого азоту. Але в підсумку, науковий дослід ледь не обернувся трагедією для телеведучої, яка могла загинути.