Російський депутат Держдуми Віталій Мілонов ображав в прямому ефірі учасниць колективу "Срібло".

У програмі Big Russian Boss його вивело те, що дівчата також були гостями цієї програми. Найбільше дісталося солістці колективу Ользі Серябкіній.

"Спідозная ковирялка смердюча, фу, скотина, тьху! Вимили після неї ці дивани, відмили? Сюди не садити, в загалі, цих козлів", - сказав одіозний політик.

На цьому він не зупинився і продовжив: "Фотографується вона з голою сракою. Каже, свій вибір зробила: я люблю баб. Дура ти срана!"

Популярні новини зараз
Повісток можна не боятися: низку українців звільнять у липні від мобілізації – кому пощастить Навіть тим, хто вчасно платить: українцям почали масово відрізати світло Пахатимемо до самої старості: влада хоче відправити на роботу пенсіонерів і людей з інвалідністю Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що скандально відомий депутат Державної Думи Віталій Мілонов заявив про те, що Ксенія Собчак повинна публічно вибачитися за те, що назвала Крим українським. Скандальна журналістка вирішила балотуватися в президенти і, мабуть, щоб знайти ще більшу популярність, вирішила різко перекинутися з одного табору в інший, визнавши, що Крим все-таки український.