В інтернет потрапило відео, на якому в абсолютно безвітряний час дня гойдалки рухаються самі по собі, при цьому то і справа набирають швидкість.

Жителі Індії зняли на камеру щось, що змусило прийти їх в подив: на кадрах дитячі гойдалки на порожній майданчику з кожною секундою розгойдуються все сильніше без чиєї-небудь допомоги, при тому, що на вулиці практично був відсутній вітер, а поряд більше нікого не було.

 

Відео тривати близько двох хвилин, в кінці температура страху наколює обстановку до такої міри, що очевидець просто вирішує тікати.
 

Багато користувачів Мережі вгадують, що на феноменальному відео зображено щось надприродне або паранормальне, але деякі, в той же час, вважають, наприклад, що один з знімали міг просто прив'язати жилку до однієї з гойдалку і розгойдувати її непомітно для всіх.

"Спочатку я думав, що він розгойдав гойдалки і став знімати їх. Але потім вони почали розгойдуватися ще сильніше! У цей момент у мене пішли мурашки по шкірі", - коментує очевидець.

Знай.uа нагадує також, що одна з фотографій, яка потрапила в мережу, змусила весь світ тремтіти. Коли батько вирішив сфотографувати дочка на березі моря, то від побаченого в кадрі застиг від жаху.

На цьому відео ви побачите дівчинку, за спиною якої на фотографії сховалося щось. На одному з кадрів дівчинка стоїть на тлі моря, на перший погляд, нічого особливого. На іншому схожому фото можна чітко побачити,що з ногами дівчинки виглядають чорні чоботи, а з боку частина одягу, схоже на сорочку блакитного кольору.

Також нагадуємо історію про те, як одного разу взимку чоловік вирішив отруїться на полювання в гущавину найближчого лісу. Будучи професіоналом, він припаркував снігохід за кілька кілометрів від передбачуваного перевалу і накрився маскуючої сіткою. Чоловік став чекати видобуток.

Чоловік збирався зловити що-небудь невелике: лисицю або зайця, але до його здивування, він почув звуки, які міг видавати лише дуже великий звір. Роберт злякався, припускаючи, що міг наткнутися на ведмедя.

Зачаївшись, він витягнув телефон, включив режим запису і збільшив картинку.

Тим часом, генетики з Єля вирішили взяти пошуки правди про снігову людину на себе. Вони зібрали самі достовірні зразки ДНК і провели аналіз. Результат вийшов кумедним.