Еротичний гороскоп на 17 серпня Овен

Сьогоднішній день для вас особливо вдалий. Але будьте обережніше зі своєю Інтернет-історією. Будь-яка компрометуюча інформація буде відразу ж виявлена і не змусить сварку довго чекати.

Еротичний гороскоп на 17 серпня Телець

Сьогодні вам буде хотітися творити щось неймовірне, щоб глядачі і слухачі оцінили і вихваляли вас. Ними може стати ваш партнер, але якщо ваша написана «п'єса» йому не сподобається, то довго він не витримає.

Еротичний гороскоп на 17 серпня Близнюки

Не забувайте говорити про свої бажання. Люди не вміють читати думки, хоча іноді і здається, що вміють. Пряма розмова - найкращий для вас вибір.

Еротичний гороскоп на 17 серпня Рак

Партнерам Раків сьогодні не позаздриш, мабуть на них віддувається карма. Проблем буде хоч греблю гати. Тому постарайтеся не звалювати на їх ніжні плечі ще й свої. Інакше ваш партнер просто засне, замість того, щоб вдаватися до задоволення з вами і забувати про всі проблеми.

Еротичний гороскоп на 17 серпня Лев

У Левів сьогодні вечір дуже бурхливий і пристрасний. Вам навіть ніяково буде поглянути на партнера. Адже він і подумати не міг, що ви така розкута особистість. Що ж, тепер нехай знає, якими бувають Леви.

Еротичний гороскоп на 17 серпня Діва

Дівам сьогодні треба потрапити в свою особисту вежу. І не в сенсі замкнутися від всіх оточуючих з драконом (хоча це теж непогано), але забратися так високо, щоб навіть страшно було, від цих високих відчуттів.

Еротичний гороскоп на 17 серпня Терези

Сьогодні ви станете для партнера не тільки прекрасним коханцем, але і дуже досвідченим і мудрим наставником, який зможе навчити його, як почути голос справжньої пристрасті.

Еротичний гороскоп на 17 серпня Скорпіон

Скорпіони просто так не довіряють людям. Тому спокусити їх без моральної близькості буде дуже складно. Але насправді, еротичне життя - це не те, що повинно сьогодні хвилювати Скорпіонів, є справи важливіші.

Еротичний гороскоп на 17 серпня Стрілець

У Стрільців сьогодні в спальні з'являться нові предмети, і не тільки предмети, а й дії, а можливо і люди. Акуратніше з такими обновками, сьогодні не кожні меблі витримають ваш ентузіазм.

Еротичний гороскоп на 17 серпня Козеріг

Зірки говорять, що сьогодні відповідний день для здійснення вашої давньої сексуальної мрії. Партнер не тільки відгукнеться, якщо ви запропонуєте, але і з радістю виконає ваш сценарій.

Еротичний гороскоп на 17 серпня Водолій

Робота вичавить з вас останні соки. Повернувшись додому, ви будете бачити голодні очі: кота, який просить корм, коханого, який хоче вашої ласки. Всім щось потрібно. Але ви і так сьогодні дали досить, лягайте спати.

Еротичний гороскоп на 17 серпня Риби

Рибки зацікавилися нарешті вивченням своїх сексуальних уподобань. Можливо ви помітите щось настільки цікаве в своїх бажаннях, що обов'язково захочете спробувати хоча б раз в житті.