Еротичний гороскоп на 18 серпня Овен

Сьогодні Овнам потрібно урізноманітнити хоча б трошки своє інтимне життя. Поміняйтеся ролями, змініть місце, хоч трохи постарайтеся освіжити ваші відносини.

Еротичний гороскоп на 18 серпня Телець

Навіть з вашим партнером вам буде самотньо і сумно. Не дивлячись на всі його зусилля. Щоб все змінити потрібно тільки захотіти і піти на невеликі поступки.

Еротичний гороскоп на 18 серпня Близнюки

Всі інтимні проблеми сьогодні випаруються як ранкова роса під жарким сонцем. Відсвяткуйте свої перемоги милою вечерею або хоча б кавою з тортиком в кафе.

Еротичний гороскоп на 18 серпня Рак

Ракам буде корисно повчитися досвіду в жителів інших країн, з пробами і помилками. Спробуйте по-французьки або по-англійськи. Можливо це навіть увійде у вас у звичку.

Еротичний гороскоп на 18 серпня Лев

Левам сьогодні хочеться, щоб їм вклонилася ціла група людей. Це дуже приємно, але дивіться, щоб потім з цією групою партнерів у вас не було проблем.

Еротичний гороскоп на 18 серпня Діва

Сьогодні ваша сексуальна пасивність зміниться на надмірну нав'язливість. Але зворотна тактика відчуження подіє на вашого партнера краще і він відразу прибіжить до вас сам.

Еротичний гороскоп на 18 серпня Терези

Почніть ваші любовні ігри з чогось чистого. Уявіть, що у вас перше побачення, перший танець, коли страшно зробити навіть самий маленький крок. Почніть з боязкого поцілунку, потім ще з одного, і ще.Згадайте це диво.

Еротичний гороскоп на 18 серпня Скорпіон

Скорпіонам сьогодні потрібно зробити подарунок своєму коханому. І нічого страшного, якщо у нього буде сексуальний підтекст. Від цього виграють обидва.

Еротичний гороскоп на 18 серпня Стрілець

Стрільцям потрібно спробувати забратися вище, може навіть на дах хмарочоса. Близькість до зірок додасть нові риси вашій пристрасті.

Еротичний гороскоп на 18 серпня Козеріг

Кому дійсно щастить, так це Козерогам. У самотніх з'явиться прекрасна пара, а у вже закоханих відносини перейдуть на абсолютно інший рівень і не без експериментів.

Еротичний гороскоп на 18 серпня Водолій

Щоб ваша уява зрушила з місця, потрібно просто перестати уявляти і плисти за течією. Іноді стратегію просто не розробити.

Еротичний гороскоп на 18 серпня Риби

Ви зовсім розслабилися і вважаєте, що секс ні до чого не зобов'язує. Але пристрасть дуже добре впливає на ваш настрій. Так що подумайте, який варіант ранкової зарядки вам більше до душі.