Еротичний гороскоп на 30 серпня Овен

Сьогодні ви ще раз переконаєтеся, що жінки люблять вухами. Чоловіки теж люблять, але не розповідають про це. Використовуйте тактику говоріння, тільки не заговоріть свого партнера до нудьги.

Еротичний гороскоп на 30 серпня Телець

Все сьогодні буде зовсім по-іншому, не так, як ви планували, і точно не так, як ви хотіли. Але це буде дуже хорошим досвідом для вас і вашого партнера.

Еротичний гороскоп на 30 серпня Близнюки

Сьогодні ваша сексуальність буде хвилеподібною, так що ловіть хвилю і віддавайтеся волі потоку, який зможе забрати вас в невідому далечінь.

Еротичний гороскоп на 30 серпня Рак

Сьогодні вас більше приваблюють інші особистості, але ніяк не ваш коханий. Постарайтеся все ж вкласти свою сексуальну енергію в ваші нинішні відносини.

Еротичний гороскоп на 30 серпня Лев

Сьогодні вас будуть цікавити сексуальні традиції різних народів і часів. На це і піде весь день, а до справи ви так і не приступите.

Популярні новини зараз

Акції Укртелекому арештовано: Ахметов в сказі

Зірка Кварталу 95 Кравець благає українців про допомогу, часу немає: "Трапилася біда"

Євробляхам настав кінець: в Україні винайшли нову схему ввезення авто

Кремль зробив термінову заяву, українці ошелешені: "Готові обміняти Донбас на..."

Показати ще

Еротичний гороскоп на 30 серпня Діва

Сьогодні ваше інтимне життя буде будуватися на ревнощах. Вам потрібно зловити середину, трохи не розпалить вогонь, занадто багато - спалить дотла.

Еротичний гороскоп на 30 серпня Терези

Сьогодні вам доведеться все-таки зрозуміти, що ваша гармонія не залежить від кількості еротичної білизни та іграшок. Головне - це майстерність і індивідуальність.

Еротичний гороскоп на 30 серпня Скорпіон

Сьогодні ліжко вас не збуджуватиме. Вам потрібно буде знайти місце поекзотичніше. Це може бути навіть комора або звичайний килим на підлозі.

Еротичний гороскоп на 30 серпня Стрілець

Сьогодні ваші еротичні справи будуть пов'язані з книгами. Хтось зустріне свою долю в бібліотеці, а хтось в книжковому магазині. А може просто ваш вечір пройде лежачи на книгах.

Еротичний гороскоп на 30 серпня Козеріг

Сьогодні ваш партнер буде дратувати і провокувати вас на різні дії. Ви зрозумієте, що насправді можете зробити дуже багато, якщо захочете.

Еротичний гороскоп на 30 серпня Водолій

Абсолютно випадковим чином, ваш партнер сьогодні буде діяти так, як ви уявляєте собі в своїх фантазіях. Ні, він не вміє читати думки, просто випадковість.

Еротичний гороскоп на 30 серпня Риби

Вам потрібно подбати про своє ліжечко, підібрати простирадла, може навіть трохи надушити подушки. Тільки постарайтеся зробити все це без сентиментальних рожевих сердечок і подібного.