Гігантська кобра vs пітон: нещадний поєдинок потрапив у мережу

поділитись
Жителі шоковані жорстоким боєм

На острові Пенанг Малайзії групі туристів вдалося зняти на відео сутичку двометрового пітона з чотириметровою коброю. Про це повідомляють ЗМІ.

Мовчазне протистояння гігантів можна було спостерігати протягом 40 хвилин, після чого змії зникли, "зісковзнувши в кущі".

Місцеві жителі припустили, що рептилій, які влаштували публічний виступ, швидше за все, виловили і відправили на кухню найближчого ресторану.

У будь-якому випадку, дізнатися, хто виграв битву, туристам не вдалося.

Нагадаємо, акула, яка "ходить", може допомогти вченим зрозуміти, як тварини, які жили в морі, навчилися ходити і вибралися на сушу.

Новий вид акул, який "гуляє" морським дном у пошуках здобичі, був виявлений і знятий на камеру дослідниками біля берегів острова Хальмахера, Індонезія.

"В інтригуючому відео плямиста риба, яка є одним із підвидів бамбукової акули, використовує свої чотири передні плавники, щоб повзати по морському дну", - передають ЗМІ.

Як відзначають вчені, це досить розумна техніка для того, щоб непомітно підкрастися до своєї здобичі.

Невідома науці риба виявлена поблизу острова Хальмахера. Новий вид отримав назву Hemiscyllium halmahera - на честь групи акул, з якою він тісно пов'язаний, а також місця, поблизу якого був знайдений. Акула є безпечною для людини, вона виростає до 70 сантиметрів у довжину. Вона подорожує морським дном у пошуках дрібної риби і безхребетних. Полює цей вид зазвичай вночі.

Крім того, хитрий мангуст прикидається мертвим, щоб заманити здобич у пастку.

Наведене відео зняли в одному з природних парків Південноафриканської республіки. Кілька карликових мангустів (латинська назва виду - Helogale parvula) деякий час вели між собою ігри. Але несподівано в їх полі зору з'явилася птах-носоріг (Bucerotidae).

Ця птиця занадто велика, щоб опинитися здобиччю мангуста: 20-сантиметрові тварини харчуються жуками, термітами, зміями та іншими дрібними представниками фауни. Все це входить у раціон птахів-носорогів, так що їх часто можна помітити поряд із мангустами.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", голий Шнуров потрусив своїм "експонатом" на весь Інтернет.

Автор матеріалу: 
Анна Веретенникова
Теги: 
кобра, пітон, відео
Вибір редакції, Столиця
17.07.2018
За цими ознаками ви зрозумієте, що ваше кохання передбачили навіть зірки
0
0
22:19 17.07.2018
Вчені говорять про те, що до касових чеків краще торкатися тільки в рукавичках
0
0
21:28 17.07.2018
Наша галактика велика, але вони прийшли на Землю з надзвичайно важливою місією
0
0
20:30 17.07.2018
Вона стала першою главою держави, яка пішла в декрет
0
0
20:18 17.07.2018