На острові Пенанг Малайзії групі туристів вдалося зняти на відео сутичку двометрового пітона з чотириметровою коброю. Про це повідомляють ЗМІ.

Мовчазне протистояння гігантів можна було спостерігати протягом 40 хвилин, після чого змії зникли, "зісковзнувши в кущі".

Місцеві жителі припустили, що рептилій, які влаштували публічний виступ, швидше за все, виловили і відправили на кухню найближчого ресторану.

У будь-якому випадку, дізнатися, хто виграв битву, туристам не вдалося.

Популярні новини зараз

"Пацанка" після Школи леді хотіла стати чоловіком: "Була істерика"

Тоня Матвієнко показала, як наряджає маленьку принцесу: копія Ніни

Податкова та ПФУ змінили порядок виплат пенсій: це обов'язково врахують при нарахуванні

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Показати ще

Нагадаємо, акула, яка "ходить", може допомогти вченим зрозуміти, як тварини, які жили в морі, навчилися ходити і вибралися на сушу.

Новий вид акул, який "гуляє" морським дном у пошуках здобичі, був виявлений і знятий на камеру дослідниками біля берегів острова Хальмахера, Індонезія.

"В інтригуючому відео плямиста риба, яка є одним із підвидів бамбукової акули, використовує свої чотири передні плавники, щоб повзати по морському дну", - передають ЗМІ.

Як відзначають вчені, це досить розумна техніка для того, щоб непомітно підкрастися до своєї здобичі.

Невідома науці риба виявлена поблизу острова Хальмахера. Новий вид отримав назву Hemiscyllium halmahera - на честь групи акул, з якою він тісно пов'язаний, а також місця, поблизу якого був знайдений. Акула є безпечною для людини, вона виростає до 70 сантиметрів у довжину. Вона подорожує морським дном у пошуках дрібної риби і безхребетних. Полює цей вид зазвичай вночі.

Крім того, хитрий мангуст прикидається мертвим, щоб заманити здобич у пастку.

Наведене відео зняли в одному з природних парків Південноафриканської республіки. Кілька карликових мангустів (латинська назва виду - Helogale parvula) деякий час вели між собою ігри. Але несподівано в їх полі зору з'явилася птах-носоріг (Bucerotidae).

Ця птиця занадто велика, щоб опинитися здобиччю мангуста: 20-сантиметрові тварини харчуються жуками, термітами, зміями та іншими дрібними представниками фауни. Все це входить у раціон птахів-носорогів, так що їх часто можна помітити поряд із мангустами.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", голий Шнуров потрусив своїм "експонатом" на весь Інтернет.