Дівчина 24 років, яка називає себе Марією Магдалиною, вдавалася до збільшення губ 15 разів. Вона витратила тисячі доларів, щоб стати схожою на Анджеліну Джолі, але схожість між ними немає досі.

Марія Магдалина завжди мріяла мати виняткову зовнішність. Спочатку їй не подобалися власні губи і дівчина вирішила досягти ефекту губ Анджеліни Джолі шляхом пластичної хірургії. Крім п'ятнадцяти збільшень губ, дівчина робила бразильську підтяжку сідниць.

Операції так і не наблизили її до зовнішності легенди Голлівуду. Багато хто відзначає, що на ранніх фото до операцій Марія більше схожа на Джолі, ніж зараз. Зате її не можна дорікнути в сірості образу. Дівчина перетворила себе в дуже яскраву картинку.

Марія Магдалина вперше лягла під ніж пластичного хірурга в 20 років. На даний момент до 24 років вона має груди десятого розміру, безліч татуювань по всьому тілу і величезні губи. Крім того, на стегнах дівчата фолловери помічають целюліт. Всього на операції за 4 роки вона витратила 112 тисяч доларів. Але на ліпосакцію не зважилася.

"Я і раніше не була потворою, але зараз розумію, що виглядала дуже просто. Мені подобається те, яка я зараз, так і в бізнесі це на руку — тоді я б такої кар'єри не зробила", - повідомляє Марія.

Популярні новини зараз
Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз
Показати ще

Свою першу операцію по збільшенню грудей дівчина зробила в Мексиці і лише через довгий період вона дізналася, що її хірург насправді був стоматологом. Але не всі поділяють такий стиль життя жінки.

Марія Магдалина зізнається, що її батько є релігійним місіонером і не схвалює її трансформацій за власним тілом.

Дивіться топ-10 дівчат світу з найбільшою груддю:

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" Ембер Люк, 23-річна дівчина з Австралії, витратила вже більше 10 тисяч доларів на модифікацію тіла. Шість років тому Ембер закохалася в пірсинг і тату. Тепер у неї більше п'ятдесяти татуювань, роздвоєний язик, тунелі у вухах і блакитні білки очей.

Друзі називають дівчину Blue Eyes White Dragon (Блакитні Очі Білого Дракона), тому що вона схожа на міфологічна істота. Саме так Ембер назвала свою сторінку в Инстаграме, на якій, до речі, більше 20 тисяч передплатників.