Сьогодні інформація про шкідливість харчових добавок, щеплень, ну і звичайно ГМО, дивного і незрозумілого для простого смертного словосполучення, активно поширюється у світі. Так, етикетки з написом "не містить ГМО" можна зустріти не тільки на улюблених продуктах, але й на серветках, а також туалетному папері.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяХоча шкоду ГМ-продуктів поки що не доведено, багато хто все ж вірить та намагається купити тільки натуральне. Портал АdMe.ru підготував список підказок, які допоможуть не помилитися вам у своєму виборі.
ГМО — це генетично модифіковані організми (рослини, тварини, мікроорганізми), яким пересадили гени інших організмів. Вони володіють стійкістю до комах-шкідників, гебрицидів, грибків та інших вірусів.
1. Вивчіть етикетку
Всі натуральні продукти маркують особливим чином. Прочитайте, що написано на етикетці. Шукайте позначки "100 % organic", "Органічний", або "Made with organic ingredients". Це певна гарантія, що в товарі немає генетично модифікованих компонентів.
Якщо на продуктах написано "без ГМО", то це не означає, що там їх немає. У складі таких товарів вони можуть бути присутніми, але не більше 0,9%.
2. Зверніть увагу на зовнішній вигляд продукту
У генетично модифікованих продуктів бездоганний вигляд. Вони володіють ідеальною формою, однаковим розміром та довго не псуються. Причина - нові гени дозволяють їм бути стійкими до негативного зовнішнього впливу.
3. Якщо для вас важливо не вживати ГМ-продукти, зверніть увагу!
78 % сої, 33 % кукурудзи і 24 % ріпаку в світі — трансгенні. Вони входять до складу таких продуктів, як ковбаса, сосиски, молочні та сирні продукти, напівфабрикати і борошняні суміші, сухі сніданки, каші швидкого приготування, хліб, кондитерські вироби, солодкі напої, бавовняне та арахісове масло, майонез, шоколадний сироп.
Дивіться всю правду про ГМО
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", експерт розкрила страшний обман дієтологів.