Зараз багато дівчат, які не можуть завагітніти або мають якісь порушення інтимної сфери, цікавляться, чи ефективна в таких випадках спеціальна гімнастика, пише Обозреватель.

Чи допоможуть вправи?

Якщо серйозних проблем з інтимним здоров'ям у вас немає, то шанс завагітніти можна збільшити на 20-40%. Це офіційні дані досліджень, які проводилися Університетом Гарварду. Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) після багаторічних досліджень прийшла до такого висновку: більшість хвороб у нашому тілі, так чи інакше, пов'язані з порушенням кровообігу.

Вправи для зачаття, які поліпшують кровопостачання тазових органів, можуть надавати сприятливу дію і дозволять зміцнити м'язи піхви і тазового дна.

Крім того, через сидячий спосіб життя і таке інше, м'язи тазового дна знаходяться в постійній напрузі через що кровоносні судини перетискаються, а значить і репродуктивні органи не можуть функціонувати повною мірою. Тому вправи повинні працювати на зняття спазмів м'язів тазової області, щоб забезпечити відтік венозної крові і лімфи в тазу.

Вправи повинні працювати на стимулювання кровообігу в області репродуктивних органів і суміжних їм м'язах. Також ці вправи повинні розширювати простір у тазовій області і прибирати напругу в черевній порожнині.

Популярні новини зараз
Коли і на скільки підвищать ціни на воду та газ? У НКРЕКУ готові оголосити рішення вже за кілька днів 5-річна дівчина народила здорового сина і вижила сама: батькове ім'я ретельно ховається Найпотужніша магнітна буря травня вдарить по українцях "Відпусти мене": донька найстарішої матері України розповіла про жахіття життя з нею
Показати ще

На даний момент одним із частих факторів, який перешкоджає зачаттю, є стрес. Вся справа в тому, що при стресі збільшується адреналін в крові, що пригнічує прогестерон – необхідний для фертильності, організм отримує сигнал, що умови в даний момент не ідеальні для зачаття. Найгірше, що стрес часто викликаний вже страхом невдалих спроб - виникає замкнене коло. У такій ситуації подолання напруги має бути обов'язковою частиною роботи.

Нагадаємо, що чоловіки не менше жінок страждають від пригніченості і роздратування після сексу, з'ясували австралійські вчені.

Як повідомляв портал Знай.uа, сеульські вчені провели дослідження і з'ясували, у яких жінок на 70% частіше виникала хвороба Альцгеймера.

Також портал Знай.иа писав про п'ять неймовірних фактів про сновидіння.