Американські вчені в ході досліджень і експериментів назвали предмети, які здатні негативно вплинути на розвиток мозку дитини. Причиною цього можуть бути фталати, пише The Daily Mail. Вони міститися в пластикових харчових контейнерах і парфумах.

Експеримент, зокрема, проводили на тваринах. Вагітним і годуючим самкам мишей давали печиво з фталатами. Після того, як потомство зросло, вчені проаналізували їх мозок. Дослідники підрахували нейрони і синапси (місця зв'язки нейронів) в префронтальній корі головного мозку. Ця зона пов'язана з плануванням, контролем імпульсів.

Виявилося, що у тварин, які під час вагітності мали контакт з фталатами, було менше число нейронів і синапсів. Проте вчені запевняють, що повністю уникнути контакту з кислотою практично неможливо.

Нагадаємо, вчені провели дослідження і озвучили висновок, що розумним жінкам варто народжувати від дурних чоловіків. Виявилося, що у світі розумних чоловіків в рази менше, ніж жінок, а тому панянки ризикують і зовсім залишитися без сімей.

Британські вчені, спираючись на дослідження і статистичні дані запевняють, що у світі набагато більше жінок-інтелектуалок, ніж чоловіків. Само собою, більшість розумних жінок примхливі у своєму виборі супутника життя і хочуть бачити поряд з собою інтелектуалів для подальшого створення сім'ї і народження спадкоємців.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що лікарі розвінчали головні міфи про вагітність. Існує багато міфів про куріння під час вагітності, які деякі дівчата використовують як виправдання своєму небажанню позбавлятися від цієї згубної звички.

Також "Знай.uа" писав, що москвичка просить Путіна скоротити термін вагітності до семи місяців. Москвичка Ганна Рижкова створила петицію, адресовану президенту Росії Володимиру Путіну, в якій вимагає зменшити термін вагітності жінок з 9 до 7 місяців. Таким чином, вважає вона, можна підвищити народжуваність. Все це, звичайно, звучить як маячня, але таким чином росіяни "мстяться" уряду за пенсійну реформу.