Пошуковик Google присвятив новий дудл Дню святого Патріка, історичному ірландському святу, яке відзначають в Ірландії, Британії, Канаді, США та інших англомовних країнах.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяОсновою для дудла послужила картина ірландського художника Росса Стюарта, який таким чином зазначив багату історію і спадщину своєї батьківщини.
Високий камінь на картинці віддає данину поваги самою ранньою формою написання Ірландії: ogham. Різьблені, квіткові орнаменти по краю зображення представляють собою букви огамічного алфавіту.
"Подивіться, чи можете ви прочитати, що там написано", - запитує пошуковик і пропонує підказку "зліва направо і зверху вниз!".
Між тим, рішучий каменяр тяжко працює на тлі мирної зелені і водойми. Художник пропонує насолодитися польовими квітами та чудовим краєвидом, типовими для Ірландії.
Як раніше повідомляв портал "Знай.ua"17 березня усі бажаючі розпивають віскі і пиво, ходять в одязі зеленого забарвлення, веселяться і танцюють. А в чому ж суть Дня Святого Патріка, хто такий цей Патрік і чи варто українцям відзначати цей день? На ці питання можна з легкістю відповісти.Це свято родом з Ірландії. Однак спочатку його святкували зовсім не так як зараз. Гучні святкування з танцями, співом і річками алкоголю вважалися гріхом. Влада Ірландії на офіційному рівні забороняли пабам працювати 17 березня. І тривало це аж до 1961 року.
В цілому свято має цілком релігійну основу: день смерті небесного покровителя Ірландії, святого Патріка. Свято символізує прийняття християнства в Ірландії, а також святкування культурної спадщини країни.
А ось свято, до якого ми звикли, створили за межами Ірландії. Вихідці з країни почали святкувати День святого Патріка яскраво, з алкоголем, танцями і переодяганнями. Також в честь цього свята почали влаштовувати паради. Перший з них влаштували в США, а саме в Бостоні. Датується ця подія 1737 роком. Тоді ж з'явилася традиція святкувати в пабах замість до церкви.
У Чикаго на свято кожен рік (з 1962 року) річку фарбують в зелений колір! Для цього у воду додають 20 кг барвника.