Фанати так довго чекали виходу чергового сезону Гри Престолів, і ось вже з'явилася друга серія. Вона чудово дає зрозуміти, що протистояння між Ланністерами і Таргариенами просто неминуче. Проте все розвивається досить повільно, адже ніхто не збирається квапити події.

Гра Престолів 7 сезон 2 серія: Дейенеріс показала мудрість

Міс Таргаріен поки що не збирається гнати величезну армію на Королівську гавань. Звичайно, дракони – це добре, але правити купою попелу не дуже розсудливо. До того ж, найстрашніше Дейенеріс чекає на сході, де до неї вже підбирається Мелісандра. І в цьому сезоні вже дають зрозуміти, що Тирон буде далеко не на останніх ролях, особливо завдяки тому, що саме він переконав королеву прихильно поставитися до короя Півночі.

Гра Престолів 7 сезон 2 серія: Серсея знаходить протиотруту від драконів

Точніше не протиотруту, а величезну баллісту, яка без проблем пробиває і шкіру, і кістки драконів. Так, що королева зараз зайнята досить цікавою справою разом зі своїм мейстером.
А в цей час Джеймі намагається знайти собі армію, заради цього, він приїжджає до Рендиллу Тарле і намагається умовити його стати зрадником і хранителем Півночі в одній особі.

Популярні новини зараз

Харків'ян "балують" гнилими бананами, дивитися гидко: "За це потрібно платити?"

Двері доведеться відкрити: українцям нагадали про масову повірку показників газових лічильників

Тоня Матвієнко навісила на Мірзояна доньку і гітару - тренування Арсену допомогли: "Наш концерт закінчується..."

Податкова та ПФУ змінили порядок виплат пенсій: це обов'язково врахують при нарахуванні

Показати ще

Гра Престолів 7 сезон 2 серія: неможливе можливо

Схоже, що Джорах Мормонт зовсім скоро буде абсолютно здоровим. За його зцілення береться Семвел Тарле, який відомий всім, як людина, здатна на неможливе. Так що буде дуже цікаво подивитися, як Джорах повернеться до своєї королеви і чи змириться він з авторитетом Тіріона.

Гра Престолів 7 сезон 2 серія: Нимерія

Арья Старк, повертаючись, додому, зустрічає зграю лютововків, від якої її захищає їх очільниця – вовчиця Нимерія. Вона визнає дівчинку, але піти за нею відмовляється. Незважаючи на це, можна бути впевненими майже на 100 відсотків, що ми ще побачимо вовчицю, яка всім полюбилась.

СохранитьСохранить