Гра Престолів вже не перший рік намертво приковує глядачів до телевізора. Раніше, всі серії Гри Престолів йшли приблизно 60 хвилин. Творці обіцяють, що остання серія 7 сезону триватиме аж 80 хвилин. Поки що, це рекорд для серіалу, але схоже, ненадовго.

Гра Престолів 8 сезон: скільки триватимуть серії

Всі шанувальники серіалу дуже сильно засмутилися, коли дізналися, що в останньому сезоні Гри Престолів буде все 6 серій. Обуренню не було меж. Але, зовсім недавно програмний директор HBO Кейсі Блойс повідомив для них чудову новину: всі серії 8 сезону Гри Престолів будуть тривати 120 хвилин.
І це рекорд для Гри Престолів. Мало того, всі фахівці говорять, що ні один із сучасних серіалів не отримав би стільки часу на HBO. Але, все-таки, це ж Гра Престолів.

Звичайно, дві години – це дуже багато часу, як для однієї серії серіалу. Але, Кейсі Блойс впевнений, що 8 сезон Гри Престолів зможе намертво прикувати глядачів до телеекранів.

Варто зазначити, що 7 сезон Гри престолів має звичайні для себе часові серії, звичайно, крім останньої, яка триватиме 82 хвилини.
І до речі, Гра Престолів – не перший серіал, в якому серії триватимуть близько двох годин. До них це було в "Шерлока" і "Чорному дзеркалі".

Популярні новини зараз

Тіна Кароль їде в Білорусь на "Слов'янський базар", від якого відмовився Олег Винник

Ірина Федишин з чоловіком готують несподіване зізнання: "Буде донечка"

Директор Олі Полякової видав інтимні подробиці стосунків із зіркою: "Ходив за тампонами для своєї жінки"

Соня Плакидюк повторила відверту фотосесію Біллі Айліш: "Така соковита"

Показати ще