Гра Престолів вже не перший рік намертво приковує глядачів до телевізора. Раніше, всі серії Гри Престолів йшли приблизно 60 хвилин. Творці обіцяють, що остання серія 7 сезону триватиме аж 80 хвилин. Поки що, це рекорд для серіалу, але схоже, ненадовго.

Гра Престолів 8 сезон: скільки триватимуть серії

Всі шанувальники серіалу дуже сильно засмутилися, коли дізналися, що в останньому сезоні Гри Престолів буде все 6 серій. Обуренню не було меж. Але, зовсім недавно програмний директор HBO Кейсі Блойс повідомив для них чудову новину: всі серії 8 сезону Гри Престолів будуть тривати 120 хвилин.
І це рекорд для Гри Престолів. Мало того, всі фахівці говорять, що ні один із сучасних серіалів не отримав би стільки часу на HBO. Але, все-таки, це ж Гра Престолів.
 

Звичайно, дві години – це дуже багато часу, як для однієї серії серіалу. Але, Кейсі Блойс впевнений, що 8 сезон Гри Престолів зможе намертво прикувати глядачів до телеекранів.

Варто зазначити, що 7 сезон Гри престолів має звичайні для себе часові серії, звичайно, крім останньої, яка триватиме 82 хвилини.
І до речі, Гра Престолів – не перший серіал, в якому серії триватимуть близько двох годин. До них це було в "Шерлока" і "Чорному дзеркалі".

Популярні новини зараз

Переможець "Голосу країни" з Тернопільщини проміняв мікрофон на форму касира: "Закохався, треба заробляти"

На Тернопільщині раптово помер янгол у білому халаті, Україна ридає: "Господь прийме його світлу душу"

Померла мати Федора Бондарчука, артистка Ірина Скобцева: зіграла в 60 фільмах і була улюбленицею публіки

Тіна Кароль після гарячої фотосесії без трусиків отримала бурю критики: "Звичайна жидівська..."

Показати ще