Американський президент Дональд Трамп, на адресу якого нещодавно непристойно вилаявся відомий актор Роберт Де Ніро, у відповідь назвав його тупим.

Так, Трамп назвав Роберта Де Ніро "людиною з низьким IQ". Своєю думкою з приводу актора Трамп поділився в Twitter.

За його словами, Де Ніро отримав "занадто багато ударів в голову" під час зйомок боксерських фільмів.

"Я спостерігав за його виступом минулого вечора і мені здалося, що він пришибленный [punch-drunk]", — написав Трамп.

За його словами, Де Ніро не усвідомлює вигідність діючого економічного курсу, зайнятості населення та того, що багато американських компаній повертається в країну.

"Прокинься, боксерська груша!" — підсумував Трамп.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 12 червня в Сінгапурі відбулася історична зустріч президента США Дональда Трампа з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином. Лідери обмінялися рукостисканням і зустрілися один на один у присутності лише перекладачів, порушуючи традиції. Підсумком зустрічі стало підписання трьох документів.

Зустріч американського і північнокорейського лідера проходила в готелі Capella на найбільшому сінгапурському острові Сентоз, назва якого перекладається з санскриту як "світ".

Лідери обмінялися рукостисканням і зустрілися віч-на-віч у присутності двох перекладачів, ніж відступили від традиції, згідно з якою під час таких заходів є принаймні один найближчий помічник президента США.

Перша зустріч двох лідерів тривала близько 50 хвилин. Потім під час робочого обіду до них приєдналися члени делегацій обох країн. Зустріч підготували всього за два тижні. В ній брали участь близько 300 сінгапурських чиновників і п'ять тисяч поліцейських. Висвітлювали подію 2,5 тисячі журналістів з усього світу.

Як повідомляв портал "Знай.uа" у близькому оточенні американського президента Дональда Трампа часто ходять про нього різноманітні чутки – вони стосуються переважно "донжуанского списку" президента США, або запального характеру. Втім, нещодавно у Вашингтоні викрили його досі невідому, але дуже дивну звичку.

Як розповів у коментарі місцевим ЗМІ колишній співробітник Білого дому США Соломон Лерті, протягом перших п'яти місяців перебування президента на посаді, персоналу доводилося регулярно склеювати шматки офіційних документів, розірваних Трампом.