Беззмінний лідер угруповання "Ленінград" Сергій Шнуров недавно відзначив 45-річний ювілей. В інтерв'ю він розповів про секс, стосунки чоловіка і жінки, про вік і "деградації" молодого покоління.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Зокрема, він зазначив, що нинішні чоловіки стали занадто самозакоханими.

"Зараз все більше козлів, тому жінок нині дуже шкода. Чоловіки стали занадто самозакоханий, вони насолоджуються собою. Не залишилося простору для експериментів", - заявив Шнуров.

Крім того він додав, що кілька десят років назад все було набагато вільнеші та демократичніше, а ніж зараз.

Також він розповів, що у нинішніх жінок можна лише повчитися, адже їхній мозок влаштований зовсім інакше а ніж чоловічий, їхня інтуіція набагато більше розвинутіша ніж у чоловіків.

Популярні новини зараз
Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни
Показати ще

"Пам'ятаю, в 1998 році у мене було відчуття, що я можу взагалі все на світі. Це тепер доводиться обмежувати себе багато в чому в силу вікових причин і нав'язливого, пильної уваги, яке відбувається завдяки соціальним мережам. Тоді я не був цим обтяжений. Так ось, повертаючись до теми мужиків. Нарцисизм міцнішає, а уявлення, що жінку краще не слухати, адже вона володіє антилогікою. Маячня, на мій погляд! Її треба слухати і просто робити висновки. У дам можна почерпнути багато конструктивного. Їх логічний апарат влаштований зовсім по-іншому. Їх інтуїція - велика річ! Чоловіки в цьому плані простіше мавп: вони з сімейства мавп "звичайних", "бійцівських". Ще в ті часи, коли у нас були хвости, на жінках висіло більше функцій і відповідальності ", - розповів Шнуров.

"До речі, моя дружина - як би я жив, якби не було поруч її, навіть думати не стану ... Матильда - головний приз, який я отримав, зустрівши її. Везунчик".

Шнуров зауважив, що з віком змінюється уявлення про секс. Так, він заявив, що у інтимних стосунках головне якість, а не тривалість чи кількість статевиз актів.

"У народі існує думка, що для гарного настрою мужика треба займатися з ним сексом як мінімум раз в день. Я б не пов'язував ці два поняття ... Секс же буває різний. Буває один раз, але такий, що пам'ятаєш до кінця днів. А буває регулярний, але начебто його і не було. Справа не в кількості, а в якості, - розповів Шнуров. - Це як в школі, коли ми зустрічалися в туалеті класі в сьомому. Не було хлопчаки, який промовчав би про свій перший сексуальний досвід, особливо якщо були замуткі з дівчинкою. "Ну ось, кинув їй там дев'ять разів", - заявлялося гордо. З віком можна так вже не розпорошуватися", - додав Шнуров.

На думку музиканта, "homo sapiens став сентиментальніше - на це вплинули час, непереможений романтизм і котики":

"Усвідомлюю, що моральні підвалини сучасного світу не зазнали змін за весь час існування. Люди залишилися людьми - голі, живуть зграями, що метушаться в своїх норах, що будують висотні будівлі, щоб вони нагадували їм ще про те життя, на пальмах. Все як і раніше . Людиною рухають умовні рефлекси, які нав'язує цивілізація, і безумовні, які цивілізація намагається стримати. що стосується духовної просвіти, то варто задатися питанням: "А коли у нас воно було?" коли розкольників палили? Хтось каже, що зараз люди більш чёрст Перші. Ці скарги абсолютно необгрунтовані ".

За його словами, нинішнє покоління нічим не гірше інших.

"Деякі ще стверджують, що нинішнє покоління деградує. Повна нісенітниця! Деградованих можна, якщо є якийсь рівень. Припустимо, ти був академіком, потім забув таблицю множення і змушений підмітати. Тоді так. А якщо ти працював двірником і працюєш, що не знав таблицю множення, так і не знаєш, то це нормальний середній рівень", - заявив скандальний співак.

Ленинград - Вояж

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що голий Шнуров потрусив своїм "експонатом" на весь інтернет.