Епатаж та скандали в пресі – постійні супутники соліста російського гурту "Ленінград" Сергія Шнурова.

Нещодавно на тлі обговорення його стосунків із колишньою учасницею колективу Алісою Вокс він черговий раз вирішив трохи "вивести фанатів із зони комфорту".

В своєму Instagram Шнуров опублікував пікантний знімок: там він повністю без одягу, тільки прикрив "чоловічу гідність" шкарпеткою – аби трохи зменшити шок від своїх експериментів 18+.

"Мене зламали! Це не я! Фотошоп! Носок намальований! Обман! Гади! Нечесно! Доброта! Милосердям! Врятуємо! Боги! Вибачте! Люди! Діти! Тварини! Співчуваючі! Або смерть! Щастя!", - емоційно прокоментував він.

Згодом фото залишив – мовляв, йому нема чого приховувати від глядачів. Втім, для Шнурова така поведінка вже звична, тому навряд чи схожими витівками ще може когось здивувати.

Дивіться: Сергій Шнуров про успіх на сцені

Як повідомляв портал "Знай.ua", колишня солістка російського гурту "Ленінград" Аліса Вокс поскаржилася на домагання з боку Сергія Шнурова. Епатажний музикант ніколи не добирав слів: міг спілкуватися нецензурно із жінками мало не 24 години на добу, така була його традиційна манера. Тому ніхто із близького оточення не здивувався, коли Шнуров запропонував Вокс роздягтися просто на сцені.