Шукаєте як урізноманітнити ваше інтимне життя, почніть з самого легкого, знайдіть свої мелодії, пісні про кохання, чуттєві або ритмічні композиції, створять атмосферу і настрій.

Іноді для сексу, як і для творчості, потрібно натхнення. Це може бути гарний еротичний фільм, може бути новий комплект білизни або ж чарівна музика, акорди якої так і манять закружляти в танці з коханим.

Американські фахівці зібрали збудливий плейлист, кожна пісня з яких хвилює не на жарт. Прослухай і скачай потрібні позиції і слухай готову збірку. Буде жарко!

Популярні новини зараз

"Залишилося три дні...": названо українські регіони, які переведуть до "червоної зони" через спалах covid-19

Синоптики пообіцяли українцям морозний початок весни: озвучено прогноз на тиждень 

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Показати ще

Варто зазначити, що в Україні активно розвивається ринок секс-пристроїв. Часи сумнівних силіконових іграшок проходять.

Їх змінюють технологічні пристрої з інноваційних матеріалів, з мобільними додатками та інтелектуальними режимами. Виробляють їх у тісній співпраці з сексологами і гінекологами. А роблять їх в Великобританії, Швеції, Канаді, Німеччині, США. І Китай вже далеко не виробник дешевого непотребу.

Поступово просунуті секс-гаджети приходять і в Україну. У добірці - чотири пристрої, які набирають популярність на нашому ринку.

Не так давно американські вчені з Ліма довели ефективність фізичних вправ після сексу.

Відомо, що в експерименті, який допоміг фахівцям розвіяти міф про заборону займатися сексом безпосередньо перед тренуваннями, взяли участь 12 чоловіків.

Вчені Університету Сан-Маркос фіксували ефективність фізичних вправ в учасників експерименту, деякі з яких перед заняттями в тренажерному залі займалися сексом зі своїми дівчатами.

За словами Тодда Астририно, співавтора дослідження, тільки професійні спортсмени відчувають деяку втому під час тренувань після статевого акту.

Астририно додав при цьому, що м'язова сила ніяк не залежить від того, наскільки часто атлет займається сексом, так як більшість звичайних людей, які відвідують тренування, не відчувають негативних впливів після статевого акту.

Саме таким чином вченим вдалося спростувати міф про те, що заняття сексом негативно позначається на результатах тренувань.

Як повідомляв портал "Знай.uа", експеримент, проведений дослідниками з Мадридського політехнічного університету, визначив напій, який робить жінок щасливішими.