У Чумацькому Шляху існує чимало планет, які схожі на Землю. І вчені з усього світу переконані, що ми не одні у Всесвіті і на Чумацькому Шляху точно є представники інших цивілізацій.

Доктор Сії Ксу з Обсерваторії Джеміні на Гаваях заявив, що в Чумацькому Шляху є безліч планет, схожих на Землю. Саме на них можуть мешкати інопланетяни.

Вчений зазначає, що якщо планета, схожа на Землю, обертається по орбіті своєї зірки таким чином, що там немає ні сильної спеки, ні холоду, то цілком ймовірно, що там може бути життя.

Повідомляється, що для якнайшвидшого сеансу зв'язку з прибульцями з далеких планет, вчені вже почали шукати подібні небесні тіла. Інформація була подана після довготривалого дослідження того, як створюються інші системи в космосі.

Популярні новини зараз
Таємницю Валерія Залужного та Дмитра "Ореста" Козацького з "Азовсталі" розкрили: "Не могли оминути" Хліб, борошно та макарони: скільки коштуватиме простий продуктовий набір на початку жовтня Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..."
Показати ще

Вчені розглядали подібні явища на прикладі перегорілих зірок. Однією з таких зірок може виявитися наше Сонце через 5 мільярдів років. Саме тому контакт з прибульцями – це мета вчених, яку вони мають намір досягти.

Раніше американські вчені прийшли до висновку, що континентальна кора Землі утворилася раніше ніж 350 мільйонів років після формування Сонячної системи. Тобто життя на планеті могло зародитися набагато раніше, ніж прийнято вважати.

Американські вчені прийшли до висновку, що континентальна кора Землі утворилася раніше ніж 350 мільйонів років після формування Сонячної системи. Тобто життя на планеті могло зародитися набагато раніше, ніж прийнято вважати.

Нагадаємо, нашестя НЛО: гігантський корабель прибульців потрапив на камери. Жителі Філіппін були шоковані побаченим величезним НЛО в хмарах.

Як повідомляв "Знай. ua", зіткнення з Сосискою стало фатальним для Чумацького шляху. Чумацький Шлях в давнину зіткнувся з карликовою галактикою "Сосиска".

Також "Знай. ua" писав, що не все так просто: з'явилася ще одна версія виникнення життя на Землі. Своїм новим дослідженням вчені перевернули уявлення про початок життя на планеті.