Жінки ділилися найпотаємнішим і чесно розповіли, що їх дратує в поведінці чоловіків під час інтиму. Сексологи на підставі думок жінок виділили декілька найпоширеніших помилок хлопців.

Поширена і популярна помилка, яка викликає обурення і обурення жінок, стосується орального сексу. Деколи чоловіче бажання отримати оральні ласки так велике, що вони не враховують бажання партнерки в цей момент.

Як з'ясувалося, чоловіки часто практично силою примушують жінку, опускаючи їй голову або підносять їй до лиця свій статевий орган. Жінки наполягають на комунікації в таких делікатних питаннях.

Чоловіки будуть здивовані, але у жінок не завжди є бажання і настрій займатися з ними цим видом сексу. Статевий акт повинен приносити насолоду обом, а не бути вимушеним заняттям для однієї з сторін.

Популярні новини зараз
Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають "Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще

Поширені також скарги жінок на егоїзм чоловіків, які не цікавляться тим, що більше заводить партнерку і приносить їй задоволення в ліжку. Сексологи з'ясували, що відверті розмови про інтим здатні допомогти партнерці розкріпачитися.

Також частою помилкою чоловіків є втрата інтересу до жінки після власного оргазму. Як виявилося, багато хлопці відмовляються навіть від обіймів і не звертають увагу на те, закінчився для його партнерки статевий акт приємною кульмінацією.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" жінки — один з найважливіших джерел емоційних переживань чоловіків, здатні бентежити і змінювати світ тільки одним поглядом. Але асторологи давно помітили, що різні знаки Зодіаку поводяться в ліжку абсолютно по-різному. Про те, яка ти коханка, читай в матеріалі Clutch.