Жінки ділилися найпотаємнішим і чесно розповіли, що їх дратує в поведінці чоловіків під час інтиму. Сексологи на підставі думок жінок виділили декілька найпоширеніших помилок хлопців.

Поширена і популярна помилка, яка викликає обурення і обурення жінок, стосується орального сексу. Деколи чоловіче бажання отримати оральні ласки так велике, що вони не враховують бажання партнерки в цей момент.

Як з'ясувалося, чоловіки часто практично силою примушують жінку, опускаючи їй голову або підносять їй до лиця свій статевий орган. Жінки наполягають на комунікації в таких делікатних питаннях.

Чоловіки будуть здивовані, але у жінок не завжди є бажання і настрій займатися з ними цим видом сексу. Статевий акт повинен приносити насолоду обом, а не бути вимушеним заняттям для однієї з сторін.

Популярні новини зараз
Сосиски та сардельки скоро стануть делікатесом: як змінилися ціни на м'ясні продукти Головне за ніч: зізнання лукашенка, розкол в росії, дефіцит хліба в Україні та можливість масованого удару путіна Українцям розповіли, чи готуватись до лютих морозів узимку: синоптики зробили помісячний прогноз Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Поширені також скарги жінок на егоїзм чоловіків, які не цікавляться тим, що більше заводить партнерку і приносить їй задоволення в ліжку. Сексологи з'ясували, що відверті розмови про інтим здатні допомогти партнерці розкріпачитися.

Також частою помилкою чоловіків є втрата інтересу до жінки після власного оргазму. Як виявилося, багато хлопці відмовляються навіть від обіймів і не звертають увагу на те, закінчився для його партнерки статевий акт приємною кульмінацією.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" жінки — один з найважливіших джерел емоційних переживань чоловіків, здатні бентежити і змінювати світ тільки одним поглядом. Але асторологи давно помітили, що різні знаки Зодіаку поводяться в ліжку абсолютно по-різному. Про те, яка ти коханка, читай в матеріалі Clutch.