Коли люди помітили застряглого грабіжника, вони зглянулися над ним і погодували фруктами, поки витягували тварину зі стіни.

Опосум в Мельбурні вирішив пролізти на кухню вночі, але виявився занадто товстим для цього злодій застряг в стіні. Коли чоловік розбудив з-за цього 50-річну дружину Джо Стівенс в дві години ночі, то жінка довгий час думала, що це сон.

Тим не менш Джо стало шкода опосума, який був у стані шоку. Спочатку господарі спробували його проштовхнути вперед, але тварина виявилося занадто товстим. Тоді чоловік зламав стіну, щоб розширити дірку, поки дружина годувала опосума виноградом, щоб він хоч якось заспокоївся.


Через півгодини опосум був звільнений і вибіг на вулицю, а подружжя вже відремонтували постраждалу стіну.

Нагадаємо, раніше незважаючи на люті стихії, з усіх куточків України до Києва з'їхалися власники великих котів, щоб похвалитися своїми улюбленцями на конкурсі "Битва гігантів". За право називатися найбільшим котом змагалися 150 пухнастиків: від звичних українцям британців до екзотичних бенгальських або бурманських вусанів.

Як повідомляв портал "Знай.uа" під час сафарі в індійському штаті Махараштра зчепилися тигр і ведмідь-губач. Сутичку вдалося зняти на відео. Як розповів телеканалу NDTV натураліст Акшай Кумар, призвідником бійки виступив семирічний тигр Маткасур. Хижий звір напав на самку губача, яка з дитинчам прийшла на водопій. Тигр більше п'яти хвилин атакував ведмедицю, яка, щоб захистити потомство, була змушена проявляти відповідну агресію.