У Новій Зеландії у віці сорока років помер сліпий бісексуальный гусак на ім'я Томас. Його історія зворушила серця багатьох.

Багато років тому Томас закохався у чорного лебедя на ім'я Генрі — разом пара провела 24 роки, поки серце лебедя не підкорила самка Генрієтта. Томас не знайшов у собі сили піти з сім'ї і наступні шість років допомагав парі виховувати 68 маленьких лебедят. У 2009 році Генрі помер і Генрієтта пішла до іншого, залишивши Томаса оплакувати партнера в самоті. Втім, незабаром він закохався знову — на цей раз в самку свого виду. У них народилися діти, але, на жаль, щастя тривало недовго — через деякий час дітей вкрав інший гусак по імені Джордж.

Після всіх трагічних подій здоров'я Томаса стало стрімко погіршуватися і він втратив зір, через що його помістили в Веллінгтонський центр реабілітації птахів, де він і помер. Томаса поховають поряд з Генрі біля лагуни, де вони провели більшу частину спільного життя.

«Спасибі всім, хто любив і дбав про Томаса. Він був особливим хлопчиком з чудовим характером. Томас, милий друже, ми сумуємо за тобою всім серцем. Спочивай з миром», — написали працівники центру.

It is with a heavy heart, we announce the passing of our beloved blind goose Thomas. :( :'( Thomas, in his almost 40...

Популярні новини зараз

Волочкова голяка пірнула в крижану воду, навіть банні віники не витримали ці форми

Пишні груди Тіни Кароль в сміливій сукні не дають українцям спокою: "Гаряча штучка"

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

Потап дістав свій довгий і рожевий перед Каменських в бікіні: "Щоб його розважали"

Показати ще
Posted by Wellington Bird Rehabilitation Trust on Monday, 5 February 2018

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про те, що ураган викинув на берег невідому тварину.