За попередніми даними, житель Тускалусы в штаті Алабама зміг зняти неймовірні кадри, які показують людину, що йде по хмарах. Відео відразу ж поширилося в мережі як вірусне, набираючи нелічені кількості переглядів. Ще б пак: є підозра, що по хмарах бродить сам Ісус!

Ролик був записаний незадовго до того, як вибухнула буря, коли величезні темні хмари почали з'являтися в небі над містом. Чоловік з камерою говорить, що він спостерігає за хмарою, насувається, коли раптово в небі вдарила блискавка.

Піднявши погляд у небо, Соло помітив людську фігуру, рухому між хмарами. Тому він швидко почав знімати.

"Був шторм, вітер посилювався, летіли коробки, дерева гнулися... Я дивився на цю дірку в небі, і ось побачив Ісуса!", – прокоментував Соло Дала.

Популярні новини зараз

Еллерт в битовусі виявився повним лінивцем, у Мішиної здали нерви: "Нічого не робить"

Млинці з маком на Масляну: дуже тонкі, можна напекти гору хоч у 100 штук

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

Знай.uа нагадує, що британський дослідник надав докази, які свідчать про те, що син Божий був одним з перших в історії людства, хто виявив медичні властивості "травички".

Історик марихуани і журналіст Девід Бейненсток переконаний, що саме конопляне масло стоїть за біблійними чудесами Ісуса Христа.

При цьому, вчений-уфолог зміг виявити докази на користь існування представників позаземної цивілізації. Ними можна вважати заховані храми, розкидані по поверхні супутника Землі, де "місцеві" поклонялися загадковому божеству.

При цьому фахівці не посвящяется людей в результати останніх досліджень, воліючи тримати їх у невіданні.

У США також непізнаний літаючий об'єкт налякав людей дуже яскравим світлом. Білі та блакитні вогники, які літали в небі невідомим способом, складали один загальний контур. Дивна фігура змінювала свою форму.

Відомо, що діаметр НЛО – кілька метрів. Істерика трапилася у пасажирів авто, що рухається по вулицях містечка Ранчо-Кордова в Каліфорнії. Про це пишуть місцеві ЗМІ.