Хочете, я розповім вам, яких я виявив 3 основні причини, чому люди відчувають неконтрольовану агресію і зриваються на дітей?

1. Фізична втома. Наші емоції – це реакції фізичного організму. Але дитина не винна в тому, що ви не в змозі організувати своє життя так, щоб не виснажуватися фізично.

2. Емоційна виснаженість. Дитина не винна в тому, що ви не в змозі організувати своє життя так, щоб не виснажувати себе і не перетворюватися на вичавлений лимон.

3. Пригнічені раніше емоції. Якщо раптом ви працюєте на ідіота, поруч з яким відчуваєте себе приниженою і ображеною, а відповісти нічим не можете, то дістається тому, хто не зможе вам дати відсіч, вашій дитині.
Крім цього, ви можете бути просто незадоволені своїм життям ще й тому, що живете не за власним сценарієм і не отримуєте задоволення від того, що робите.

Популярні новини зараз
Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому Опалення немає, а квитанції є: чи законні платіжки за тепло влітку За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Травневі свята вже не за горами, а ви все ще не визначилися, як зробити відпочинок для дитини приємним і корисним? Тоді вам, як люблячим батькам, варто ознайомитися з цією статтею. Обіцяємо, завдяки перерахованим радам ваша дитина отримає масу яскравих емоцій і буде світитися від щастя.

Купання з дельфінами

Для цього доведеться постаратися – поїхати в місто, де є дельфінарій. Однак отримана користь з лишком окупить всі зусилля. Плюс до всього – купання з дельфінами дитина не забуде ніколи.


Театри і кінотеатри

Не забувай і про цей вид дитячого дозвілля. Батьки зобов'язані зводити дитину на весняних канікулах хоча б один раз в театр. Ну а в кінотеатри діти і самі просяться.

Музеї

За час канікул дитина повинна відвідати хоча б один-два музеї. А який – вибирати батькам. У Києві, наприклад, є і Музей води, і Природознавчий музей, Історичний музей, і музей пожежної справи.

Верхова їзда

Дитина буде не тільки навчатись верховій їзді, але і стане проводити в стайнях більшу частину свого часу, що вже добре з тієї точки зору, що вона не буде блукати вулицями у пошуках пригод.