Персона Григорія Распутіна завжди була оповита чутками і домислами, тим більше, що він сам підігрівав інтерес до себе, завжди хитромудро відповідаючи на будь-які питання.

Про це повідомляють Нескучные новости.

Проте можна сказати, що Распутін вмів пророкувати майбутнє: він передбачав не тільки свою загибель, а й війни, епідемії і катастрофи, які сталися після його смерті. Мабуть, є і передбачення, яким тільки належить збутися. Розглянемо 5 найцікавіших з них.

Мерці з царської сім'ї
Распутін бачив два варіанти своєї смерті і подальшого майбутнього: якщо його вб'ють прості селяни, Романови будуть правити ще не одне століття, якщо він загине від рук дворян, попереду будуть чвари, братовбивча війна і загибель царської сім'ї.

Збулося друге пророцтво: дворяни нагодували Распутіна отруєними пирогами, потім розстріляли в спину, а пізніше зв'язали труп і втопили в річці

Популярні новини зараз

Головне за 3 грудня: перемога "Шахтаря", фатальний поворот "голодної туси", фінал "Холостячки" і мінімалка в 6700 гривень

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Показати ще

Гряде велика війна
Распутін з гіркотою відзначав, що віра православна виходить нанівець, що благодать зникає, а далі тільки стане гірше. "Багато загинуть і не буде кому поховати загиблих. І будуть ходити люди по коліна в крові. А потім прийде війна". Ймовірно, віщун говорив про Другу світову.

Живе загине
Він передбачав навіть вибух на АЕС і подальше забруднення територій радіацією. Григорій Распутін говорив, що будуть існувати вежі смерті, деякі з них "лопнуть і гнила кров потече з ран, отруюючи все живе, землю і повітря". Припускають, що мова йшла про аварію на ЧАЕС 1986 року, а також про аварію 2011 року на японській АЕС "Фукусіма-1".

Змії
Містик говорив про те, що людство будуть вбивати по черзі три змії. Перша і друга приведуть до великих людських жертв, але після приходу третьої виживуть лише одиниці, які, очистившись, зможуть потрапити в рай земний. Історики припускають, що Распутін так міркував про війни, адже Перша і Друга світова вже залишили свій слід.

Кінець світу
Апокаліпсис Распутін пов'язував з Третьої світової, проте дату її назвати він не зміг. Він припустив, що сонце обпече землю і перетворить родючі поля в пустелю, а річки висушить. І всюди розкинеться пустеля, але у обраних буде шанс врятуватися.

Ватикан розсекретив третє пророцтво, яке розповіла Матір Божа дітям сто років тому.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Нострадамус передбачив найгірший для людства рік.