Кумедне відео було знято неподалік від міста Стратмертон в штаті Вікторія. Сім'я встановила на березі вудку, але як тільки люди відійшли в бік, їх місце зайняла коала.

Вона обвила вудку лапами і просиділа в такій позі більше двох годин. "Просто ще один день в Австралії", - кажуть автори відео. Вони жартома запитують у гостя: "Чи піймав що-небудь, друже?"

Скоріш за все, коала просто використала вудку як стовбур дерева: таким чином ці тварини регулюють свій теплообмін. Також вони відрізняються високим рівнем інтелекту: вміють обробляти нову інформацію, використовувати її собі на благо і пристосовуватися до нових умов існування. Тому не виключено, що тварина зголодніла і справді вирішили порибалити.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що буде, якщо краб випадково зустріне піранью.

Популярні новини зараз
Закупитись про запас: у супермаркетах України змінилась ціна соняшникові олії та цукру Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

У мережі з'явилося кумедне відео, яке показує, що ж буде, якщо в акваріум до піраній кинути крабів. Відео опублікував travelask.

Нехай вас не обманює маленький розмір піраній, адже при цьому у них настільки потужні і гострі щелепи, що цих створінь вважають одними з самих ненажерливих і кровожерливих риб.

Гострі як бритва зуби здатні з легкістю перекусити палицю чи людський палець. Здобиччю піраній стають як риби, так і тварини. Якщо потрапити до них на обід, то шансів залишитися в живих не багато. На щастя, краби, наприклад, мають міцний хітиновий покрив, яка здатна їх захистити від гострозубих створінь.