Якщо ви меломан, знавець і поціновувач музики, любите атмосферу багатолюдних концертів або просто вважаєте, що живе виконання не йде ні в яке порівняння з будь-яким, навіть найякіснішим записом, – то Znaj.ua знає, куди вам потрібно вирушити. В місце, де музику не просто люблять, знаються на ній, але ще і вміють подавати цю страву. В країну найвищої музичної культури – Америку!

Зрозуміло, що якщо ви потрапите до США, то не сходити на концерт, не завітати в джаз-бар або хоча б не послухати вуличних музикантів, які за своїм рівнем дадуть фору багатьом вітчизняним «зіркам», буде просто ганьбою. Але цікаво, чи є такі фанати, що готові летіти на концерт улюбленого виконавця через океан? Виявляється, так! Олена Корчинська, директорка туристичної компанії «Пілот», підтверджує: бувають випадки, коли квитки на авіапереліт бронюються під дату проведення концерту або фестивалю. Тим більше, що і придбати квитки на концерт можна онлайн з будь-якої країни без проблем.

Якщо ж ви справжній музичний гурман і у вас в запасі достатньо часу і фінансів, то краще за все вирушити (за аналогією з гастро-туром) в музичний тур Америкою. Тільки не виступати – а слухати, дивитися, вбирати в себе ці відточені поколіннями музичних геніїв ритми і мелодії.

Шанувальники класичної музики, звичайно, повинні їхати до Нью-Йорка з його знаменитим на весь світ Карнегі-холом або в Лос-Анджелес, де знаходиться найбільший в США оперний театр. Але тут буде чим зайнятися і любителям поп-музики, року, соулу і хеві-метала. Ось список лише деяких найближчих концертів 2017 року, від імен в якому у меломанів починає стукати в скронях.