Власникам смартфонів створили добірку свіжих ігор для Android і iOS - від плоских головоломок і платформерів до онлайн-перегонів і стрілялок з мультиплеер.

1. SkidStorm

Оригінальні аркадні гонки з повноцінним мультиплеер і одиночним режимом кар'єри. Спочатку гра здається досить легким, але пройти кожну трасу з кращим результатом вдасться далеко не кожному.

2. Onraid

Динамічний 2D-шутер з великою кількістю багаторівневих локацій. Грати можна один проти одного, в командах, на захоплення кристалів або утримання територій.

3. Knife Hit

Затягуюча аркада на швидкість реакції. В ній потрібно вправно метати ножі на обертове дерев'яне поліно або інші мішені.

4. Мільйонер 2018

Гру відрізняє не тільки дуже якісний і приємний інтерфейс, але і оригінальність питань.

5. Hero Academy 2

Колекційна карткова гра з елементами стратегії, RPG і простих шахів.

6. Crazy Dreamz: MagiCats Edition

Незвичайний платформер, де можна самостійно "домальовувати" рівні.

7. Red

П'ятдесят унікальних головоломок в двоколірному оформленні. Кожна з них має власну логіку і вимагає особливого підходу до вирішення.

8. Catsby

Дуже незвичайна 2D-платформер c знебарвленою вінтажній картинкою. Він запропонує понад 100 рівнів, частина з яких буде закінчуватися зустріччю з босами.

9. Намети та дерева головоломки

Візуально дуже проста головоломка з квадратними полями, поділеними на безліч комірок. На кожній з них потрібно розміщувати дерева і намети, та так, щоб останні один з одним не стикалися.

10. Geometry Defense 2

Стратегія в стилі Tower Defense з неоновою графікою і безліччю геометричних фігур в оформленні.

Нагадаємо, скандально відома угруповання Celeb Jihad, про яку заговорив весь світ, пояснила, навіщо зливає в Мережу оголені фото зірок.

Крім того, улюблений серіал мільйонів "Гра престолів", 8 сезон якого чекають з нетерпінням, привідкрив завісу і показав, як проходять зйомки. Режисери почали роботу над новими сюжетами ще в жовтні 2017.

Дивіться сюжет про ігри

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", стало відомо, коли Samsung зігне свої смартфони.