Канадець Ед Трист під час туристичної поїздки з родиною побачив сутичку двох диких рисей. Вони кричали один на одного "людськими" голосами.

Курйозний інцидент стався в 17 кілометрах від міста Онтаріо, пише видання CBC. Трист збирався порибалити і зловити пару піскарів, але замість цього "спіймав" на відео спілкування двох диких рисей, які кричали і, здавалось, навіть "розмовляли", як люди.Трист зазначив, що рисі в цих місцях - звичайна справа, але як правило вони бояться людей і відразу ж тікають.

"Ми зупинилися в десяти метрах від них, але вони не звертали на нас увагу", - розповів він.

Головний ветеринар зоопарку Assiniboine Park каже, що він не може визначити стать особин, але припускає, що це могли бути шлюбні ігри.

Популярні новини зараз
Олена-Крістіна Лебідь зустрілася з рідною мамою, яка була в окупації 7 місяців: "Ніхто не постраждав" Головне за 25 вересня: Полякова взяла соцвиплати, українці залишаться без субсидій, а окупанти мчать воювати без штанів Українців позбавлятимуть субсидій: у Мінсоцполітики розповіли, хто у зоні ризику Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", для Всесвітнього проекту WWF "Година Землі" креативне агентство TABASCO створило ініціативу "Голос, який ви ніколи не почуєте".

Всесвітній фонд дикої природи (WWF) запустив в ефір серію DJ-міксів із голосами рідкісних тварин та птахів, які занесені до Червоної книги України. Чотири композиції стали свого роду криками про допомогу.

У композиціях з'являться голоси євразійської рисі, бурого ведмедя, рожевого пелікана та річкової видри.

Оригінальні мікси представили слухачам в рамках ініціативи "Година Землі". Головною метою проекту є заклик до дбайливого ставлення до природи та її ресурсів.

Пропонуємо вам послухати трек, присвячений рисі з Карпатських гір. На сьогодні в Україні залишилося приблизно 400 особин євразійської рисі, і цей вид потребує того, щоб про його виживання подбали.