Чи справляють вплив на організм погодні умови? Звичайно, так. Всі ці зміни дня і ночі позначаються на стані людського тіла.

Про це пишуть ЗМІ.

Тому життєдіяльність людини, будь то робота, навчання, фізичні вправи або розваги, повинна відповідати як сезонним, так і добовим змінам.

Кілька корисних порад:

Сніданок повинен бути простим і легким, їжа – нежирною і легкозасвоюваною.

Популярні новини зараз
Масштабний наступ росіян можливий протягом 10 днів: окупанти наростили сили та готові Про ранню весну можна забути: незважаючи на погодні рекорди у січні, зима ще покаже українцям свою силу Головне за 5 лютого: штраф українцям за одяг, майбутнє Горбунова та Осадчої, подорожчання тарифів Lifecell "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі
Показати ще

Після декількох годин активної роботи ви зголоднієте. Обід може бути щільним, але важливо їсти не поспішаючи і не переїдати.

Рекомендується з'їдати вісімдесят відсотків від того, що вам би хотілося з'їсти.

У Китаї більшість людей середнього та похилого віку воліють подрімати годинку після обіду.

На вечерю рекомендується легкозасвоювана і поживна їжа.

Не лягайте спати відразу після прийому їжі, краще прогуляйтеся на відкритому повітрі, потягніться, дайте собі легкі фізичні навантаження.

Восьмигодинний сон вважається здоровим.

Здорове харчування та здоровий сон – це дві найважливіших застави гарного самопочуття.

Нагадаємо, крім аліментів одному з батьків, який проживає окремо від сім'ї з дитиною або має іншу сім'ю, тепер доведеться оплачувати відвідування гуртків та занять, спрямованих на розвиток її здібностей.

Крім того, у журналіста телеканалу "Еспрессо" Дмитро Гомона виявили рак печінки з метастазами у черевній порожнині і легенів.

Дивіться сюжет про відпочинок

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Кремль влаштував українським полититическим в'язням психіатричне лікування.