Як повідомляє Clutch.ua останнім часом багато дівчат вдається до лазерної епіляції, яка ефективно видаляє волосся на тілі. Якщо ви вибираєте між голінням ніг, восковою і механічною епіляцією, то краще всього вибрати лазерну. Але перед тим, як зважитися на таку тривалу і дорогу процедуру, варто дізнатися про неї всі нюанси.

Для початку трохи про роботу цієї епіляції. Волоски видаляються лазером, який діє вибірково на волосинку і її корінь. Таким чином концентрований промінь світла не зрізає волосся, а вбиває його. Саме тому в тому місці нічого рости не буде.
Потрібно розуміти, що одна процедура не вирішить проблему небажаного волосся. Знадобиться від 8 до 15 процедур, що розтягується приблизно на півроку — рік. Інтервал між процедурами потрібно витримувати стабільно — 6-8 тижнів. Сама ж процедура триває від 15 хвилин до години, залежно від інтенсивності росту волосся і вибраної частини тіла.
Засмагати до і після процедури не бажано, так як лазер діє на пігмент, а якщо ваша шкіра буде темною, йому складно буде виділити колір волоска. Осінь-найкращий час для початку процедури, адже немає ризику засмагнути. У солярії теж можна отримати опік.

До переваг лазерної епіляції можна додати ще й те, що вона усуває проблему врослого волосся і вирівнює саму шкіру, покращуючи мікрорельєф і прибираючи рубці і посттравматическую пігментацію.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те,що деякі жінки виглядають молодше свого віку і викликають замилування навколишніх. А буває навпаки: дівчата старять себе макіяжем і одягом. Настав час дізнатися, що з дівчат робить тіток.