Як повідомляє Clutch.ua в цьому році дизайнери і візажисти приділили велику увагу гліттеру . Сяйво і блиск — новий яскравий тренд.
Гліттер — маленькі блискітки. У цьому році він буквально повлюди: на вечірках, подіумах, фотосесіях.

Найпопулярніше використання гліттера — в якості тіней. Саме на очах він виглядає найбільш доречно і стильно. А ще його легше наносити. Щоб накласти блискітки, потрібно використовувати жирну, маслянисту основу, яка буде сприяти прилипання блискучих частинок до віка. Глітером можна робити smoky-eyes, звичайний мейк-ап з повним покриттям століття, макіяж з підведенням і навіть стрілки.

Також гліттер використовують як блиск для губ. На губи блискітки наносяться аналогічно: спочатку треба нафарбуватися помадою або блиском, а наверх накладати гліттер. А щоб спростити собі життя, можна купити помаду з глітером, яка буде триматися набагато довше.

А Instagram-модниці і зірки street-style не упускають жодної можливості засяяти. Вони наносять його замість звичайного хайлайтеру, як веснянки, щоб прикрити якісь недоліки шкіри. Саме гліттер висвітлював фестиваль Coachella, де багато хто просто обливалися їм.
Але варто пам'ятати про те, що блискітки можуть потрапляти в очі, що небезпечно для дівчат, які носять лінзи, і в рот, якщо наносити його на губи. Саме тому гліттер не можна використовувати завжди. Збережіть його для особливих випадків.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що одна з найвідоміших б'юті-блогерів у світі, візажист з багаторічним стажем Дейзі Перкінс поділилася своїми секретнымии фішками збільшення губ за допомогою макіяжу.
Кайлі Дженнер кілька років тому говорила, що не збільшувала губи, а просто обводить губи олівцем на пару міліметрів вище свого природного контуру. Загалом, Дейзі теж так робила, поки не зрозуміла, що так губи виглядають негарно, протиприродно і взагалі нагадують ті дивні фото з duckface.