Не повторюйте вдома: від макіяжу зірки Instagram в жилах холоне кров

поділитись
Норвезька художниця вразила користувачів мережі незвичайним талантом - дівчина робить неймовірний кривавий грим

Норвезька художниця Кароліна Марія, ймовірно, святкує Хелловін кожен день у році. 22-річна красуня регулярно поповнює свій Instagram химерно реалістичними і однаково жахливими трансформаціями, яких вона домагається за допомогою макіяжу.

Вона день у день займається реалістичними і такими жахливими перевтіленнями. Все б нічого, але вона їх робить за допомогою макіяжу. А якщо не знати цієї інформації, то можна зійти з розуму від її жахливих знімків.

Для того щоб домогтися такої реалістичності Кароліна використовує рідкий латекс, сценічний грим, штучну кров і ряд інших матеріалів, включаючи тональну основу і навіть вату.

Нестандартний макіяж 22-річна художниця найчастіше накладає на саму себе, а фотографії результатів і ролики робочого процесу регулярно публікує на своїй сторінці в Instagram.

До речі, на її сторінку в соціальній мережі підписані вже понад 300 тисяч користувачів і з кожним днем її популярність тільки росте, а їй всього 22 роки.

"Ця дівчина відходить від загальноприйнятих стандартів "няшності" і створює на своєму обличчі справжній хоррор. Якщо б мої руки росли, як треба, то я б прямо в цю хвилину спробувала зробити собі подібне", - пишуть користувачі, коментуючи творчі роботи Кароліни.

Однак, якщо ви не є професійним візажистом і гримером, дуже не рекомендуємо вам відтворювати її образи в домашніх умовах. Це може бути небезпечно!

Пропонуємо вам добірку найбільш жахливих, але при цьому захоплюючих варіантів робіт Кароліни. Але пам'ятайте, що після перегляду робіт цієї чарівної дівчини вам не уникнути нічних кошмарів.

Раніше портал "Знай.uа" писав про п'ять секретів бездоганного стилю від відомої супермоделі. Джіджі Хадід на своєму прикладі показує, як легко бути іконою стилю. Американська топ-модель може похвалитися не тільки ідеальною фігурою, а ще й відмінним почуттям стилю. А ось кілька порад від відомого світового трендсеттера.

Автор матеріалу: 
Галина Струс
Теги: 
Кароліна Марія, художниця, кровавий макіяж
Як тільки Телець знаходить ту саму жінку, створену для нього, він відразу ж робить їй пропозицію
0
0
08:28 17.07.2018
МКС не входить в офіційні структури ООН
0
0
08:08 17.07.2018
Кінь у полі був незамінним помічником кожного селянина
1
0
07:27 17.07.2018
Традиційно на це свято готують вівсяну кашу
0
0
06:39 17.07.2018