Американські психологи провели дослідження, результати якого здивували їх самих. Науковим шляхом він намагалися з'ясувати, кого з більшою ймовірністю краще жінки: хороших хлопців, нейтральних або більше темпераментних, негідників, яких у фільмах ще називають "крутими хлопцями".

Зазвичай жінки стверджують, що віддають переваги хорошим хлопцям. Проте вся сучасна культура побудована на тому, що бути гарним хлопцем – не круто. У фільмах головні героїні і красуні закохуються в самовпевнених негідників, залишаючи "за бортом" милих, хоч часто і нерішучих хлопців. Багато хто вважає, що фільми і книги лише відображають реальний стан речей, коли жінки підсвідомо бажають більше не рішучих мачо, ніж врівноважених пай-хлопчиків.

Західні фахівці досить давно цікавляться феноменом "хорошого хлопця". На цей рахунок накопичилося чимало цікавих даних. Отже, хорошими хлопцями в даному випадку вважають неконфліктних, відповідальних, добрих, турботливих, здатних до співчуття чоловіків.

Американські психологи Джоффрі Урбаньяк і Пітер Киллман провели експеримент. На сайті знайомств вони створили три вигаданих профілю молодих людей. Умовно для себе вони визначили, як "славний хлопець", "нейтральний", "крутий хлопець".

Популярні новини зараз

У Хмельницьку задихнулися двоє янголят, молода мама в реанімації - ридають навіть медики

Українці масово помирають у власних домівках, лікарі розводять руками: "Не дочекалися"

Мальовниче село пропонує 50 тисяч доларів за переїзд на пмж: чудовий варіант молодим людям

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Показати ще

Для славного хлопця на першому місці стояла партнерка, її почуття. Нейтральний добре ставиться до улюбленої жінки, а крутий мачо на перше місце ставив тільки себе і не сприймає публічних проявів любові, так і власні почуття звик тримати в кулаці.

Після цього 200 студенток, які брали участь в експерименті, оцінили ці профілі і вибрали того, з ким були готові піти на побачення.

За результатами славного хлопця вибрали в 2 рази частіше нейтрального і в 8 разів частіше негідника.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" існує думка, що чоловіки кидають тільки недостойних жінок, які розтовстіли, опухли, зупинилися в розвитку, а також розучилися користуватися власним мозком. В реальності ж кинутої виявилася популярна модель Хайді Клум.