Американські психологи провели дослідження, результати якого здивували їх самих. Науковим шляхом він намагалися з'ясувати, кого з більшою ймовірністю краще жінки: хороших хлопців, нейтральних або більше темпераментних, негідників, яких у фільмах ще називають "крутими хлопцями".

Зазвичай жінки стверджують, що віддають переваги хорошим хлопцям. Проте вся сучасна культура побудована на тому, що бути гарним хлопцем – не круто. У фільмах головні героїні і красуні закохуються в самовпевнених негідників, залишаючи "за бортом" милих, хоч часто і нерішучих хлопців. Багато хто вважає, що фільми і книги лише відображають реальний стан речей, коли жінки підсвідомо бажають більше не рішучих мачо, ніж врівноважених пай-хлопчиків.

Західні фахівці досить давно цікавляться феноменом "хорошого хлопця". На цей рахунок накопичилося чимало цікавих даних. Отже, хорошими хлопцями в даному випадку вважають неконфліктних, відповідальних, добрих, турботливих, здатних до співчуття чоловіків.

Американські психологи Джоффрі Урбаньяк і Пітер Киллман провели експеримент. На сайті знайомств вони створили три вигаданих профілю молодих людей. Умовно для себе вони визначили, як "славний хлопець", "нейтральний", "крутий хлопець".

Популярні новини зараз

Настя Каменських оголила ніжки на премії YUNA 2021, Потап не стримався: "Богиня"

Кума Дзідзьо Оля Цибульська перевдяглася у школярку: "Тобі сподобається, обіцяю"

Брежнєва на яхті показала, як відсвяткувала 58-річчя Меладзе: "Дізналися про трагедію"

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Показати ще

Для славного хлопця на першому місці стояла партнерка, її почуття. Нейтральний добре ставиться до улюбленої жінки, а крутий мачо на перше місце ставив тільки себе і не сприймає публічних проявів любові, так і власні почуття звик тримати в кулаці.

Після цього 200 студенток, які брали участь в експерименті, оцінили ці профілі і вибрали того, з ким були готові піти на побачення.

За результатами славного хлопця вибрали в 2 рази частіше нейтрального і в 8 разів частіше негідника.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" існує думка, що чоловіки кидають тільки недостойних жінок, які розтовстіли, опухли, зупинилися в розвитку, а також розучилися користуватися власним мозком. В реальності ж кинутої виявилася популярна модель Хайді Клум.