Південноамериканський фотограф Роджер Баллен випустив нову книгу, в яку увійшли його фотографії різних років і епох.  Ты, що найбільше запам'ятовуються і лякають — знімки, зроблені на батьківщині, в Африці. Баллен подорожував по африканській сільській місцевості і знімав людей і місця, які бачив. Ми обрали 10 фотографій для знайомства з його творчістю.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", світовий океан займає 70% всієї планети, а людина зуміла дізнатися лише 5% його таємниць. Можна сказати, ми всього лише зайшли у воду по кісточки, але що чекає нас там, на великій глибині не знає поки ніхто.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Маріанська западина вже дуже давно притягує погляди вчених зі всього світу. Кілька занурень в ці похмурі, нібито потойбічні глибини вже видали людині стільки загадок, що вирішувати їх доведеться століттями.

Нагадаємо, дівчині з Бразилії 22 роки. Її звати Даніель Брін і вона студента. Крім того, дівчина ніколи не ходила на побачення, а свою невинність вирішила продати за кругленьку суму. І не просто так.

Для Даніель продаж цноти є крайнім заходом. До своїх 22 років вона встигла обзавестися цілою купою боргів. Сім'я у неї небагата і вони не зможуть допомогти їй у тому, щоб повністю їх погасити. Дівчина спробувала навіть влаштуватися на роботу на неповний день, щоб не пропускати навчання, проте це не врятувало ситуацію.

Від відчаю Даніель вирішила продати свою цноту на аукціоні за $1 млн.

Студентка ніколи не була на побаченні, вона досить сором'язлива і не знає, як поводитися з чоловіками. При цьому Даніель сподівається, що її купить якийсь порядний чоловік.

Зазначимо, відома американська модель і актриса Емілі Ратаковски обожнює радувати фоловерів в Instagram пікантними знімками. Нещодавно дівчина показала дуже миле спільне фото з цуценятом з рожевим пузиком. При цьому знаменитість не забула розсунути ноги і оголити груди в коротенькій сукні. "Животик. Таке пузико", - зворушливо підписала Ратаковски. За 11 годин кадр набрав 860 тис. лайків, а фанати залишилися розчулені.