Деколи люди постійно скаржаться на власну долю з-за того, що в коханні їм трапляються не ті партнери. Нарікаючи на невдалу карму, вони не розуміють, що просто закохуються завжди в невідповідних для себе партнерів. Астрологи запевняють, що є знаки зодіаку, які самі притягують у свою любовні мережі невідповідних по життєвим цінностям і характером людей.

Овен

Овни по своїй натурі сильні люди. Однак і вони іноді сліпо намагаються слідувати за людьми, які не бажають їх бачити у власному житті. Вперті Барани переконують себе, що це лише тимчасово на них не звертають увагу, а от коли вони побачать у вас особливу особистість, то відразу закохаються. Але такого не відбувається і вони змушені раз по раз розчаровуватись.

Скорпіон

Популярні новини зараз

На Львівщині три автівки не поділили дорогу, кров на узбіччі: понівечені тіла вирізали з купи металу

У США помер український меценат і лікар Юрій Сас-Подлуський: повернув реліквії Шептицького і врятував сотні людей

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Тіна Кароль після гарячої фотосесії без трусиків отримала бурю критики: "Звичайна жидівська..."

Показати ще

Скорпіони надто впевнені в собі. Вони часто розчаровуються в любові тільки тому, що не можуть прийняти, що деякі просто не хочуть бути з ними поруч. Кожна нова відмова валить таких людей в шок. Їм варто навчитися оцінювати себе і оточуючих адекватно.

Стрілець

Ці натури здатні настільки сильно закохуватися, що навіть відчувають при цьому фізичну біль. Їх ідеали ставлення до партнера надто завищені і практично завжди недосяжні. Їм слід спуститися з небес у реальний світ і побачити, що їх оточують люди, здатні по-справжньому зробити їх щасливими.

Риби

Для представників цього знаку дуже важлива любов. Однак вони шукають супутника життя зазвичай не в тому місці. Тільки закохавшись, Риби починають відчувати себе повноцінним. У пошуках ідеального партнера, на жаль, вони дуже часто стикаються з людьми, які не здатні обдарувати їх простим ніжним почуттям.

Телець

Тельці звикли добиватися свого і отримувати те, що хочуть. Однак домігшись мети їм часто стає нудно. Після цього Тельці часто вирушають на пошуки кращого. Впертість і чіпкий вдачу часом грають їм не на руку, адже вони намагаються спокусити навіть тих людей, які не помічають їх існування.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" астрологи назвали сім найбільш складних знаків зодіаку.