Регулярне вживання грибів дозволить довше залишатися молодим, оскільки в них містяться відповідні антиоксиданти.

Про це йдеться на сайті Університету штату Пенсільванія. Як відзначили вчені, в грибах міститься велика кількість антиоксидантів ерготионеїн і глутатіону. Ці речовини можуть нейтралізувати негативний ефект оксидативного стресу - пошкодження клітин при реакціях окислення, які завдають вільні радикали - атоми кисню з неспареними електронами на зовнішньому електронному рівні.

Оскільки давно відомо, що побічним ефектом при окисленні їжі в організмі є утворення шкідливих для організму вільних радикалів. Вони підвищують ризик захворювань на рак, ішемічної хвороби серця, хвороби Альцгеймера.

Але варто пам'ятати, що зміст ерготионеїну і глутатіону в різних грибах відрізняється. Найбільше їх в білих грибах.

Популярні новини зараз
Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що американські вчені з Університету Центральної Флориди змогли довести, що зомбі зовсім не вигадка кінематографа. Вони існують в реальності, але поки тільки серед комах. Згідно з результатами досліджень, в природі існує гриб-паразит, здатний взяти під контроль поведінку комах.