Невідому істоту, схожу на рибу, виловили рибалки з Індонезії.

Ця рибка сильно відрізнялася від більшості мешканців морів і океанів, адже замість дрібних гострих зубів мала білою плоскою щелепою, яка найбільше нагадувала людську.

На кадрах розміщеної ними записі можна побачити, як місцеві жителі показують на камеру пащу фантастичного створення.

Як правило, у більшості риб зуби гострі, що обумовлено їх фізіологічними потребами. У невідомого науці примірника, виловлені рибалками з Індонезії, ситуація виглядає інакше, адже у цього «чудовиська», якщо можна так висловитися, зуби не просто гострі, а білого кольору, зовні нагадують людські.

Моряки стверджують, що поки мають намір заморозити спіймане істота і показувати туристам, щоб заробляти гроші. Будь-яка наукова цінність їх не сильно цікавить.

Популярні новини зараз
Банки "перекриють кисень": нові правила грошових переказів з червня Зняти пенсію з картки не вийде: хто з пенсіонерів може залишитися без грошей Замість бензину — спирт: які заправки краще взагалі оминати Соцпідтримка стареньких після 65 років: на які виплати можна розраховувати
Показати ще

Раніше “Знай.uа" повідомляв, американські уфологи відзначають, що існує велика ймовірність того, що людство побачать інопланетян в 2033 році. Теоретик змови і автор YouTube Conspiracy Depot, який назвав лише своє ім'я - Грехем, розповів, що прибульці вже тривалий час мешкають на МКС, що доводять недавні кадри, коли групу НЛО було помічено недалеко від космічної станції.