Американська туристка стверджує, що зняла на відео Лох-несське чудовисько з нащадками істоти. Відео, зняте на озері Лох-Несс неподалік від замку Аркарт, яким поділилася Дакота Фрэндсен з Айдахо.

Дівчина стверджує, що крім 12-метрового тварини, вона помітила ще кілька фігур поменше. Вона стверджує, що це ніщо інше як нащадки істоти.

"Його шкіра була сірого кольору, майже як у бегемота. Інші істоти, схожої форми теж з'явилися з води, але швидко зникли", — розповіла туристка.

"У воді було багато фігур. Можливо, це була Нессі і її сімейство", — прокоментував відео зберігач офіційного реєстру реєстрації спостережень Лох-неського чудовиська Гері Кемпбелл.

Популярні новини зараз

Акторка "Дизель шоу" Булітко кардинально змінила образ - тепер без рудого волосся

В Італії втопився маленький українець, поки батько-священик вінчав молодят

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Показати ще

Лох-несське чудовисько — всесвітньо відома легенда, згідно з якою в шотландському озері Лох-Несс мешкає велика чудовисько. Напрямок досліджень, що займається пошуками цього міфічного персонажа, відноситься до пара - і псевдонауке — криптозоології.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що американський марсохід космічного агентства NASA на поверхні Марса зафіксував дивовижну знахідку. За словами фахівців із штату Техас, на фотографіях зображений кістяк гуманоїда.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Передбачуваний скелет фахівці виявили на знімках видимих скель на території Марса. Повідомляється, що апарат Opportunity зміг зафіксувати дивовижну знахідку 1 лютого поточного року. Ентузіаст і мисливець за НЛО зі штату Техас розглянув на знімках NASA явні риси скелета, які мають схожі характеристики з людським.